Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

20 najdroższych domen października

Recommended Posts

Nie znalazłbyś jakiegoś ciekawszego pomysłu na zakończenie żeby nie pisać takich "radosnych" informacji jak poniżej ? :)

Z kolei użytkownik „Kolessdz” cieszy się kwotą 130 zł uzyskaną ze sprzedaży domeny fotografczestochowa.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Z kolei użytkownik „Kolessdz” cieszy się kwotą 130 zł uzyskaną ze sprzedaży domeny fotografczestochowa.pl."

 

A z kolei użytkownik forum di.pl TLDs cieszy się, że w artykule ani raz nie pojawiło się sformułowanie "handlarz domen", z lubością eksploatowane w poprzednich raportach... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a gdzie najlepszahipoteka ? :)

 

Ja mam w Pocztowym, ale czy jest najlepsza to nie wiem :)

 

Co się tyczy zaś domeny to rzeczywiście, chyba umknęła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a gdzie najlepszahipoteka ? :)

 

Zestawienie oparte na podstawie cenydomen.pl a jak wiemy na cenydomen.pl nie ma prywatnych transakcji :)

 

znaczy niby są ale chyba po uprzednim zgłoszeniu ;)

Edited by gibu

Share this post


Link to post
Share on other sites

a użytkownik ala.pl cieszy się, że w zestawieniu nie zostala ujęta domena fak.pl za 4k, bo to może oznaczać, że takich nieuwzględnionych sprzedaży mogło być więcej, a co za tym idzie październik mógł być lepszy niż nam się wydaje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a użytkownik ala.pl cieszy się, że w zestawieniu nie zostala ujęta domena fak.pl za 4k, bo to może oznaczać, że takich nieuwzględnionych sprzedaży mogło być więcej, a co za tym idzie październik mógł być lepszy niż nam się wydaje :)

 

Nie znam dokładnej ceny sprzedaży (mogę ją jednak oszacować jako bardzo, bardzo wysoką), ale moim zdaniem największą nieujawnioną sprzedażą, więc też i nieuwzględnioną w zestawieniu była sprzedaż domeny banknot*pl na gieldadomen.pl

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie znalazłbyś jakiegoś ciekawszego pomysłu na zakończenie żeby nie pisać takich "radosnych" informacji jak poniżej ? :)

 

Popieram Jacka.

Przez takie "radosne" informacje pojawiają się później śmieszne oferty na domeny. Bo może akurat właściciel jakiejś domeny premium również ucieszy się z oferty na 100 kilka złotych. Miało być o największych a nie o śmieciowych. Z góry przepraszam tych co sprzedają domeny po 100 zł. Uważam, że z takimi informacjami nie powinno się obnosić. A już na pewno nie w artykule mówiącym o "największych" sprzedażach października. Przecież to jawna antyreklama branży.

 

...

wspólnie z Rafałem Pietrzykiem przygotowaliśmy kolejne zestawienie.

...

 

 

Zestawienie oparte na podstawie cenydomen.pl...

Jak ja lubię czytać takie farmazony.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że lepiej zakończyć tekstem, iż nie wiecie za ile sprzedała się większość domen i wymienić te najlepsze, które zmieniły właściciela za przypuszczalnie wysokie kwoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie znam dokładnej ceny sprzedaży (mogę ją jednak oszacować jako bardzo, bardzo wysoką), ale moim zdaniem największą nieujawnioną sprzedażą, więc też i nieuwzględnioną w zestawieniu była sprzedaż domeny banknot*pl na gieldadomen.pl

 

Sluszne spostrzezenie.

Nie byla bardzo, bardzo wysoka, niemniej jednak mysle, ze na 1sze miejsce w tym zestawieniu spokojnie by wystarczylo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kwotą 1 350 zł cieszy się sprzedawca domeny latte.pl. Co ciekawe, nowy właściciel wystawił adres ponownie na sprzedaż za kwotę 7 900 zł
Mnie to jakoś nie zszokowało .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z całego Waszego marudzenia zgodzę się tylko z tym że dobrze iż w tekście nie ma handlarze domen.

 

Może ktoś się przyłączy do pisania nastepnych artków dla bankiera? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Z kolei użytkownik „Kolessdz” cieszy się kwotą 130 zł uzyskaną ze sprzedaży domeny fotografczestochowa.pl."

 

 

Za 130 zł ktoś o mnie wspomniał:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×