Jump to content
Kapitan Małpicki

Dziwna aktywność na moich domenach amazon eu

Recommended Posts

Cześć,

 

dzisiaj zauważyłem dziwną sytuację - chodzi o wczorajsze statystyki domen . Mam parę domen w AM i kilka w Rejestracjadomen.pl - z czego jedna z nich podpieta jest pod jakiś serwer i mam dostęp do statystyk. W AM widzę statystyki dla wszystkich domen. Generalnie moje domeny odwiedza po kilka (od 1 do 3-4) osób dziennie - wczoraj każda domena w AM pokazywała w statystykach nie 1-3 odwiedziny tylko 20-30. Ok, pomyślałem jakiś błąd systemu może, ale z ciekawości zajrzałem do statystyk domeny utrzymywanej u innego rejestratora - i tu zdziwienie - średnio na tej domenie miałem ok 12 wizyt dziennie a wczoraj ponad 60. Sprawdziłem IP i okazało się że na pierwszym miejscu jest IP z Dublina - Amazon EU, na drugim jakaś firma z Niemiec obie po 9 wizyt. Przy czym amazon eu wchodził wczoraj na stronkę jeszcze ok 20 razy z trzech różnych IP. Czy ktoś mógł ustalić/zdobyć w necie adresy wszystkich moich domen i je odwiedzać???? Po co? Spotkał się ktoś z podobną sytuacją?

Pozdrawiam

j

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie też, wczoraj przy ponad połowie domen pojawiło się ok.20-30 dodatkowych wejść.

Też mnie to zdziwiło, ale dziś również coś się dzieje bo aktywność jakaś nienaturalnie duża...

 

Pozdrawiam

SirCzako :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie też, wczoraj przy ponad połowie domen pojawiło się ok.20-30 dodatkowych wejść.

Też mnie to zdziwiło, ale dziś również coś się dzieje bo aktywność jakaś nienaturalnie duża...

 

Pozdrawiam

SirCzako :P

 

 

dokładnie to samo mam na domenach aftermarket.. w namedrive parkowane bez zmian.. zadziwiajace to jest..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×