Jump to content
Sign in to follow this  
seofci

2-2*pl

Recommended Posts

hehe nic z tego:) aukcje nie pokazują wartości domen, pokazują jedynie ile za domenę są w stanie zapłacić inni domainerzy. prawdziwą wyceną są dopiero sprzedaże do KK. zresztą nawet na forum było tyle pomyłek w wycenach, czy puszczanych wolno domen, które później osiągały niezłe kwoty, że ostatecznie lepiej zaufać własnemu instynktowi. być może się mylę. nowy tu jestem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe nic z tego:) aukcje nie pokazują wartości domen, pokazują jedynie ile za domenę są w stanie zapłacić inni domainerzy. prawdziwą wyceną są dopiero sprzedaże do KK. zresztą nawet na forum było tyle pomyłek w wycenach, czy puszczanych wolno domen, które później osiągały niezłe kwoty, że ostatecznie lepiej zaufać własnemu instynktowi. być może się mylę. nowy tu jestem ;)

 

Może inaczej - czym kierowałeś się rejestrując w/w domenę, oraz gdzie widzisz KK? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe nic z tego:) aukcje nie pokazują wartości domen, pokazują jedynie ile za domenę są w stanie zapłacić inni domainerzy.

 

Sądzę, że nawet domainerzy nie zapłacą za nią 10zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro jesteś taki pewny wartości tej domeny to po co pytasz o jej wycenę ludzi kompletnie nie znających się na domenach ?

 

ja zresztą również podzielam zdanie i domena przy najbliższej możliwości zapewne nie zostanie opłącona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

margas kk na taką domenę może być właściwie wszędzie albo nigdzie, kierowałem się przeczuciem, może to zła taktyka ale co tam;)

 

zabaco bardzo możliwe, czytałem też, że nie doszacowali wartości ekogroszek.pl, taniadrukarnia.pl i wielu innych. absoulutnie nie porównuję tej domeny do tamtych ale chodzi o pewną zasadę. nikt nie jest w stanie arbitralnie wyceniać domen ponieważ zawsze może trafić się klient, który da więcej lub mniej niż ktokolwiek oczekiwał.

 

Icebreaker chyba nadinterpretujesz moją wypowiedź albo ja źle się wyraziłem. przeciwnie do tego co powiedziałeś uważam, że nie ma lepszych specjalistów od praktyków, a Wy jesteście praktykami i każdą opinię tutaj bardzo sobie cenię. wcale nie jestem pewien wartości domeny i dlatego proszę o opinię żeby mieć jakiś punkt odniesienia. przy czym mam też prawo do własnego zdania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

seofci, ale takie błądzenie po omacku to strata czasu i pieniędzy - kto ma wiedzieć lepiej od ciebie co robić z własnymi pieniędzmi jak nie Ty? 3-3.pl które jest teraz w rezerwacji mi się o wiele bardziej podoba bo brzmi jak "trzy po trzy" a to ma jakieś językowe znaczenie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adelard trafnie to ująłeś, nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzić się z Tobą;) z tym, że akurat mi bardziej podoba się 2-2*pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×