Jump to content
Sign in to follow this  
crtt

Wygrywanie.pl

Recommended Posts

Proszę o wycenę i wypowiedzi czy warto wystawiać na allegro, czy na aftermarket? Ile za kup teraz, ile cena minimalna?

Może inaczej? Może byłbyś zainteresowany? Nie muszę tłumaczyć chyba zastosowania i zalet. :) -Proszę o wycenę.

 

Nie mam nerwów do czekania na długie aukcje czy stronę ze sprzedażą na aftermarket, dostałem kilka zapytań, pewnie również od osoby która założyła opcję. Nie ukrywam że potrzebuje pieniędzy teraz, ale trochę głupio wystawiać na allegro za bezcen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

średnio mi się podoba ta domena.. obawiam się, że aż tak bym w nią nie wierzył I widzę raczej nikłe szanse na szybkie sprzedania w niezłej cenie

Share this post


Link to post
Share on other sites
obawiam się, że aż tak bym w nią nie wierzył

 

Czyli uważasz się że domena jest z tych w które można wierzyć? Bo nigdzie nie napisałem że w nią wierzę, uprzedziłeś mnie, bo oczywiście że w nią wierzę, jedna z moich ulubionych i najczęściej obserwowana przez innych(zapytania które dostaje, opcja też o czymś świadczy).

 

PS: Jak najlepiej skontaktować się z właścicielem opcji?

Edited by crtt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Ja bym ją bez żalu wystawił na aukcję od 10zł. Jest dużo słabsza od domen wygrana.pl czy wygraj.pl.

 

#Zwyciestwo.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, domenę zwycięstwo.pl na allegro wystawiłeś za 4000 PLN a twierdzisz że wygrywanie.pl powinienem puścić od 10zł?

 

Jak dla mnie wygrywanie.pl jest dużo lepsza niż zwyciestwo.pl. (wygrywanie odbywa się kilka razy, a zwycięstwo brzmi jakby było jednorazowe np i jakby kończyło się kiedyś, nie brzmi zachęcająco )

 

Kto jeszcze napisze że nic nie warta? Śmiało!

Edited by crtt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Hmm, domenę zwycięstwo.pl na allegro wystawiłeś za 4000 PLN a twierdzisz że wygrywanie.pl powinienem puścić od 10zł?

 

Jak dla mnie wygrywanie.pl jest dużo lepsza niż zwyciestwo.pl. (wygrywanie odbywa się kilka razy, a zwycięstwo brzmi jakby było jednorazowe np :) )

 

Pozdrawiam.

 

 

A jak dla mnie kolego wątek dotyczy Twojej domeny i gdy pytasz sie o zdanie innych to wykaż troszkę pokory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, rozumiem że muszę pozwolić sobie wmówić wszystko tylko dlatego bo to mój wątek? :) Trochę nielogiczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
OK, rozumiem że muszę pozwolić sobie wmówić wszystko tylko dlatego bo to mój wątek? :) Trochę nielogiczne.

 

Nielogiczne jest to, że pomimo Twojego gburowatego podejścia ktoś chce tu cokolwiek napisać. Musisz pozwolić innym wypowiedzieć się na temat Twojej domeny bo o to prosiłeś i nie komentować tu innych domen służących za porównanie. Prosisz o opinię więc uszanuj to że ktoś poświęcił kilka minut by napisać (nawet negatywnie) kilka słów. A jeśli nie masz zamiaru tego respektować to nie pisz tu więcej.

 

Domena mi się nie podoba. Wystawiłbym na aukcji BCM od 10 PLN i nie czuł żalu gdyby poszła tanio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym chyba jej nie zarejestrował, a o przedłużaniu nawet bym nie pomyślał...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×