Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

10 najlepszych domen w KopalniaDomen.pl

Recommended Posts

euroleasing.pl

elewacje.com

swiadectwaenergetyczne.com.pl

chlewnie.pl

autokomis24.pl

pielgrzymki.com.pl

szarady.pl

scuba.pl

lecznica.pl

sadownik.com.pl

 

Kolejność w zestawieniu przypadkowa.

Dwu i trzyliterówek nie czyję, choć na pewno są w nich perełki :P - powodzenia w sprzedaży!

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Kolejność w zestawieniu przypadkowa.

Dwu i trzyliterówek nie czyję, choć na pewno są w nich perełki :P - powodzenia w sprzedaży!

Ustawisz według wartości? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

elewacje.com

lecznica.pl

sadownik.com.pl

chlewnie.pl

swiadectwaenergetyczne.com.pl

 

Jeśli miałbym zawęzić do TOP 5 - w kolejności - jak na moje oko :P

Ocena raczej pod kątem komercyjnego ich wykorzystania w przyszłości, a nie koniecznie - spodziewanych profitów ze sprzedaży samej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w mojej zabawie.

Cieszę się, że Wasze wybory nie były zawsze takie same, świadczy to o tym, że nawet w domenach każdemu może podobać się co innego. :wacko:

Pomogliście mi spojrzeć na moje portfolio z innej perspektywy.

 

Rozumiem, że domeny, które wybraliście, to takie, które byście faktycznie chcieli posiadać w swoim portfolio i wybór nie był przypadkowy.

 

Zanim założyłem ten temat na forum, to zdecydowałem się przekazać jedną z wymienianych w tym temacie domen jednemu z uczestników zabawy. Zakładając, że będzie wiele pobieżnych ocen, taki bonus postanowiłem zostawić na koniec.

 

Nie wygrywa, ten, kto nie gra. :wacko:

Tak więc jedna osoba otrzyma domenę, którą uznała za mieszczącą się w swoim top 10.

 

Mam nadzieję, że domena zostanie sprzedana za grande kasę i zwycięzca będzie czerpał dalej wiele frajdy z domainingu.

 

Niebawem ktoś dostanie PW z prośbą o podanie swojego adresu e-mail zarejestrowanego w AM. :huh:

 

Dzięki jeszcze raz za poświęcony czas na wertowanie mojego portfolio i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. :huh:

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wygrywa, ten, kto nie gra. :wacko:

Tak więc jedna osoba otrzyma domenę, którą uznała za mieszczącą się w swoim top 10.

 

Mam nadzieję, że domena zostanie sprzedana za grande kasę i zwycięzca będzie czerpał dalej wiele frajdy z domainingu.

 

Niebawem ktoś dostanie PW z prośbą o podanie swojego adresu e-mail zarejestrowanego w AM. :wacko:

Przyznam że o parę klas wyżej niż "oddawanie domeny marzeń za 99 euro"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×