Jump to content
Sign in to follow this  
shnock

digizone.pl

Recommended Posts

Po pierwsze chciałbym się przywitać bo jestem nowym użytkownikiem forum :)

 

Chciałbym wiedzieć co drodzy forumowicze myślą o mojej świeżo zarejestrowanej domenie digizone.pl

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... zastosowanie bardzo szerokie tak naprawde. Digi - od digital czyli 'cyfrowe' a zone to to strefa. Czyli tak naprawde wszystko co sie wiaze z cyfrowym sprzetem czy to fotograficznym czy tez komputerowym imo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama domena wpada w ucho - dlatego reg fee.

 

Jesli będzie miała ruch, bądź postawidz pod nią serwis wartość pewnie wzrośnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

niestety nie wroze sukcesow, dla Polaka z samej nazwy nic nie wynika, 2 slowa angielskie, z ktorych 1 to niezrozumialy skrot + koncowka .pl

= 0 zl

 

moze rzeczywiscie sproboj podpiac to pod serwis o digimonach, lepsze zastosowanie moim zdaniem - bez ironii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wrazenie, ze w dzisiejszych czasach tematyka technologiczna nie wymaga używania polskich określen. Powiem wiecej, wydaje mi sie, ze angielskie, brzmiace nowoczesnie nazwy sa lepiej przyjmowane. Mnie na przyklad krew zalewa jak ktos na switch mowi przelacznik... jeśli chodzi o schemat samej nazwy to jest w miarę podobny do BARDZO popularnego w środowisku artystycznym serwisu http://www.digart.pl/ (dorobili sie nawet patronatu onet.pl :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×