Jump to content
Sign in to follow this  
arthrn

DropSeek 1.2.3 + Kod źródłowy

Recommended Posts

DropSeek jest w chwili obecnej jedynym oprogramowaniem do masowego sprawdzania stanu zarejestrowania domen. Daje możliwość wykonania ponad kilku tysięcy operacji na minutę. Tworzenia projektów, permutacyjnego generowania list domen do sprawdzania, budowania własnych list domen jak i słów. Program potrafi sprawdzać PageRank zarówno jednej jak i dziesiątek domen, w krótkim czasie. Jest jednym z pierwszych programów, który oferuje możliwość przerzucania danych (otwieranie, sprawdzenie, zapisanie) w sposób strumieniowy pozwalający na pracę i operowanie na bazach danych zawierających setki danych nawet na komputerach z niewielką ilością pamięci RAM. Pozwala eksportować wszystkie dane w dowolnym momencie pracy. Wszystkie dane można eksportować do i importować z formatów TXT i CSV. Program dodatkowo potrafi sprawdzać całe listy domen jak i słów (sami wybieramy z jakimi końcówkami dana domena zostanie sprawdzona). Przy permutacyjnym generowaniu program pozwala na definiowanie stałych początków i końców (przyrostków i przedrostków). Wszystkie te funkcje w tym jednym, niepozornym narzędziu!

UWAGA!

 

Kupując program otrzymasz jego KOD ŹRÓDŁOWY do skompilowania w darmowym kompilatorze. Pozwala to na pełną personalizację programu.

LISTA FUNKCJI

 

* Sprawdzanie stanu zarejestrowania domen (nawet do kilku tysięcy na minutę!)

* Strumieniowe sprawdzanie (szybkie sprawdzanie nawet na słabych komputerach i bez ograniczeń pamięci!)

* Permutacyjne generowanie domen (aaa.pl > aab.pl > aac.pl > ... > zza.pl > ... > zzz.pl)

* Dodawanie stałych początków i końców do wyników permutacji

* Sprawdzanie według słownika słów

* Sprawdzanie według słownika domen

* Konwersja formatów CSV i TXT na odwrotne

* Możliwość zapisywania (importowania i eksportowania) projektów w dowolnym momencie

* Możliwość prowadzenia nieskończonej liczby projektów w jednym czasie

 

DLACZEGO?

 

Posiadam na chwilę obecną 66 pozytywnych komentarzy

i 0 innych!

Kliknij tutaj, aby się przekonać.

 

Przykładowy post o DropSeeku znaleziony na forum:

http://img255.imageshack.us/img255/2861/postjc7.jpg

 

PŁATNOŚĆ

 

Jako formę zapłaty najlepiej wybrać Płatności allegro - pozwala to na maksimum bezpieczeństwa dla obu stron. W innym wypadku forma zapłaty to przelew bankowy.

Po zakupie otrzymasz instrukcje jak zapłacić za program.

Program wysyłam w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty.

OPŁACALNOŚĆ

 

Dobre domeny i krótkie sprzedają się po kilka tysięcy złotych na Allegro - pomyśl, że to właśnie Ty możesz taką odnaleźć!

 

LINK DO AUKCJI

 

http://allegro.pl/item300794198_hit_wyszuk...l_dropseek.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

właśnie kupiłem :blink: krzepa19

jak można to moge dostać dziś ten program :D pieniądze oczywiście przed chwilą przelałem, jutro powinny byc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamówiłem ten program tydzień temu w piątek, od razu wysłałem kase a programu ani widu ani słychu ;) nie chcę już dla tego Pana spamować skrzynki pocztowej ..... za tą kase już mogłem 15 pelek zarejestrować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym byl wstepnie zainteresowany ale czy to jest gotowy dzailajacy program ? czy trzeba sie z nim bawic ...bo ja zielony i w zadnych kodach zrodlowach bawic sie nie jestem wstanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×