Jump to content
Sign in to follow this  
korneliusz.com

Kody z FB

Recommended Posts

Nie dawno wprowadziliśmy na naszej stronie nową funkcjonalność realizaowania kodów promocyjnych w związku z tym od dziś zaczynamy Facebook'ową aukcje to znaczy akcje;) rozdawania 50 kodów o watości 50 zł każdy! Co należy zrobić? To prostę poza tym, że trzeba być użytkownikiem naszego serwisu i fanem naszej strony na facebooku należyw wystawić na aukcje domenę i udostępnić tę informację na swojej tablicy oraz udostępnić link do aukcji wystawionej domeny. Codziennie (przez kolejne 10 dni) rozdamy 5 kuponów tym osobom, które jako pierwsze wypełnią zadanie i zgłoszą się w komentarzu po odbiór kuponu wraz z nazwą domeny którą wystawiły na aukcji.

Osoby, które zgłoszą swoje aukcje w komentarzu, a nie spełnią warunków tj.:
1. Wystawienia aukcji w danym dniu.
2. Udostępnienie linku do aukcji na ścianie profilu.
3. Udostępnienie TEJ informacji na swojej ścianie profilu.
4. Umożliwienie weryfikacji udostępnień na ścianie profilu lub poprzez przesłanie screenów na e-mail facebook@aftermarket.pl

Zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę w danym dniu. Warunki mogą być spełnione w kolejnym dniu jeśli zostanie wystawiona inna domena. 

O kolejności przyznawania kodów decyduje kolejność zgłoszeń z prawidłowo wypełnionymi warunkami.

PS. Swoje kupony zrealizujecie pod adresem https://www.aftermarket.pl/code.php

 

Bardziej skomplikować procesu chyba nie można było :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też mi się tak wydaje. Wczoraj nie dostałem kodu, a spełniłem warunki. :)

 

Pewnie nie byłeś jednym z pierwszych pięciu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×