Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Anubis

FalaUderzeniowa.pl

Recommended Posts

Guest Anubis

Witam

 

Był temat dla domeny z "-" i podczas gdy każdy pisał że to ninja, postanowiłem przechwycić wygasającą wersje bez "-". Temat zakładam gdyż dzisiaj odmówiłem KK na kwotę 1700 złotych brutto (i uważam że postąpiłem słusznie).

 

Rozwijająca się działka leczenia, [1300] wyszukań, trochę końcówek zajętych i zagospodarowanych (niektóre też na to czekają).

 

Jakieś opinie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minut fali uderzeniowej 100 zł :) ale nie wiem czy istnieją gabinety stosujące wyłącznie taka formę leczenia.

Ja osobiście oddał bym za 2 k bez żalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaintrygowany domeną aż sobie poczytałem na temat fali uderzeniowej :)

Powiem tak: jeden aparat do terapii falami uderzeniowymi kosztuje około 50 000 zł. Czy to coś znaczy w odniesieniu do domeny? Myślę, że może wskazywać, gdzie szukać potencjalnego KK :)

 

Na dzień dzisiejszy ciężko wycenić domenę, ale osobiście również nie oddałbym jej za 1700, bo myślę, że za jakiś czas można będzie z niej wyciągnąć dużo, dużo więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ją pewnie bym oddał za te 1,7k PLN (próbując podciągnąć w negocjacjach do 2k PLN).

 

Dla domainerów będących w lepszej sytuacji finansowej ode mnie, gdy każdy klient nie jest na wagę złota, a istnieje budżet na ewentualne przedłużanie domeny, to i uzyskanie oferty na 4k PLN będzie pewnie mało satysfakcjonujące.

 

Sebastian

alpine5

 

p.s. żeby nie było tak, że wszystkie oferty od KK przyjmuję - dziś otrzymałem za pośrednictwem Namedrive ofertę na domenę Szrama (w *pl oczywiście) na kwotę 200 PLN, odpisałem, że za 360 PLN jestem skłonny sprzedać i podesłałem linka do wystawionej na AM oferty z ceną KT (którą właśnie wtedy na taką kwotę ustawiłem), jednak klient nie podjął dalszych kroków w celu pozyskania tej domeny w ustawionej przeze mnie cenie. Nie ma co, za 200 PLN mu jej nie oddam (chodziło mi o negocjacje na poziomie kwot symbolicznych, a tu nic) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×