Jump to content
Sign in to follow this  
adwer

piesciarze.pl

Recommended Posts

z racji tego, ze jestem zapalonym kibicem walk bokserskich oraz amatorsko uprawiam ta dyscyplinę postanowiłem nabyć domenę piesciarze.pl co Wy na to? rozważam wybudowanie na niej ciekawego forum lub strony dot. aktualności bokserskich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Również jestem zapalonym fanem boksu, ale trzeba zdać sobie jasno sprawę, że terminy, takie jak pięściarstwo, pięściarz, są bardzo rzadko używane, nawet przez kibiców tej dyscypliny. Nie zmienia to jednak faktu, że domena jest niezła - jasno kojarząca się z tematem, chociaż w tym wypadku według mnie dużo lepsza byłaby l.poj. Polecam nabyć idn do kompletu, jeżeli jesteś zainteresowany postawieniem czegoś "na poważnie". Sam posiadam komplet Pięściarstwo.pl + Piesciarstwo.pl i uważam, że te domeny są lepsze niż Twoja. Jeżeli chodzi o sprzedaż, to na pewno jest to ciężka sprawa, mam domeny jakiś czas, miałem jedną, ofertę, mocno poniżej moich oczekiwań.

 

Mimo wszystko, życzę powodzenia. Jeżeli miałbym wycenić - celowałbym w nisko-średnie xxx. Jeżeli na portal - na pewno potrzeba idn'a i dużo dużo zapału, bo rynek "ciasny" i mocno zagospodarowany.

 

#pięściarstwo.pl +piesciarstwo.pl

Edited by aszbks

Share this post


Link to post
Share on other sites
z racji tego, ze jestem zapalonym kibicem walk bokserskich oraz amatorsko uprawiam ta dyscyplinę postanowiłem nabyć domenę piesciarze.pl co Wy na to? rozważam wybudowanie na niej ciekawego forum lub strony dot. aktualności bokserskich.

 

A od kogo ją nabyłeś? Z tego co pamiętam, po tym jak ją puściłem, dość długo leżała wolno, potem jeszcze miałem ją w rezerwacji i rozważałem ponowną rejestrację, ale ostatecznie znów puściłem. Zapraszam po IDN jak coś, ale wg mnie domena nie warta trzymania. :) Zastrzegam jednak, że boks mnie nie interesuje ani trochę, więc moja opinia nie jest niczym szczególnym podparta. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A od kogo ją nabyłeś? Z tego co pamiętam, po tym jak ją puściłem, dość długo leżała wolno, potem jeszcze miałem ją w rezerwacji i rozważałem ponowną rejestrację, ale ostatecznie znów puściłem. Zapraszam po IDN jak coś, ale wg mnie domena nie warta trzymania. :) Zastrzegam jednak, że boks mnie nie interesuje ani trochę, więc moja opinia nie jest niczym szczególnym podparta. ;-)

kupiłem na home.pl:) zdziwiłem się, ze była wolna, zastanowię się co z nią dalej, bo puścić po roku byłoby szkoda

Share this post


Link to post
Share on other sites
kupiłem na home.pl:) zdziwiłem się, ze była wolna, zastanowię się co z nią dalej, bo puścić po roku byłoby szkoda

 

Też tak myślałem przez dwa lata, przez co jestem w plecy parę dych. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro masz pomysł na zagospodarowanie to rzeczywiście dobra okazja się trafiła, jednak jeśli chodzi o sprzedaż ( a dokładnie kogoś kto mógłby być nią zainteresowany ) to nie widzę szans na potencjalnych kupców.

 

Z tego co pamiętam i ja ją miałem w rezerwacji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×