Jump to content
Sign in to follow this  
kavsky

Wlasciwosci.pl

Recommended Posts

Domene własnie przed chwila zarejestrowalem (prosze nie patrzeć że zarezerwowana ale wiadomo muszą zatwierdzić płatność)

 

 

Na ile wyceniacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domene własnie przed chwila zarejestrowalem (prosze nie patrzeć że zarezerwowana ale wiadomo muszą zatwierdzić płatność)

Na ile wyceniacie?

 

 

Na razie, temat do zamknięcia.

Zarezerwowanych nie wyceniamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DawPi - jaka beszczelność?

 

Domene jakbyście zauważyli kupiłem o 3 w nocy, więc chyba banki nie działają z tego co mi sie wydaje... Pieniadze wpłaciłem i napisałem do home.pl czy już zaksięgowali wpłate...

 

Na ile to wyceniacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wyceniam na 1.10 zł ;] Sprzedasz i będziesz miał na paczkę lay's

 

Nie wiem do czego to się je....

 

 

a co do home.pl to on przymuje płatności o każdej godzinie i kazdego dnia, nawet w weekend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli zamierzaliście Panowie, pogadać sobie o niczym, to trafiliście co prawda do odpowiedniego "tematu", gdyż domena pn. "wlasciwosci.pl" wciąż nie istnieje, a jeżeli ktoś nawet uważa, iż ta domena istnieje, to na pewno jej właścicielem nie jest jeszcze kavsky, natomiast;

zamiast współłamać Regulamin tego Forum, polecam go do przeczytania.

Ponadto, jeżeli czytalibyście posty ze zrozumieniem albo przynajmniej nie lekceważąco (i przechodzenie nad nimi do nie-"porządku"), to nietrudno byłoby Wam zorientować się, po głosach wcześniejszych, że

Autor niniejszego "topicu", naruszył Regulamin.

Niezależnie bowiem od jakichkolwiek okoliczności, i czynników obiektywnych, domena zarezerwowana, oznacza iż NIE jest ona zarejestrowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×