Jump to content
Sign in to follow this  
maxy

daily.pl ile dla KK ?

Recommended Posts

Jak w temacie ile wołać za domenę ?

nie mam pojecia ,pewnie nie zadowoli Pana moja odpowiedz sam mam problem z nieco inna mobinetic.pl, co Pan mysli i pozostali rowniez:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie mam pojecia ,pewnie nie zadowoli Pana moja odpowiedz sam mam problem z nieco inna mobinetic.pl, co Pan mysli i pozostali rowniez:)

 

Po pierwsze na forum nie mówimy sobie na Pan/Pani a po drugie faktycznie wycena mnie nie zadowoliła :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po pierwsze na forum nie mówimy sobie na Pan/Pani a po drugie faktycznie wycena mnie nie zadowoliła :huh:

ok sorry

w mojej opinii jest warta 1300

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym ją wycenił na 3-4k.

Przychylam się do tej wyceny a nawet pójdę trochę dalej i powiem górne XXXX. Mi się domena bardzo podoba, świetna pod gazetę, jakieś wiadomości

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po pierwsze na forum nie mówimy sobie na Pan/Pani a po drugie faktycznie wycena mnie nie zadowoliła :huh:

 

Hm, czy to gdzies jest znormalizowane jakimś regulaminem, że na forum nie mówimy Pan, Pani?

Osobiście uważam, że jeśli ktoś do kogos zwraca się przez Pan, Pani to odnosi się z szacunkiem do drugiej osoby.

I bynajmniej, w takim wypadku nie wypada takiej osobie zwracać uwagi.

Nie świadczy to o kulturze osobistej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, czy to gdzies jest znormalizowane jakimś regulaminem, że na forum nie mówimy Pan, Pani?

Osobiście uważam, że jeśli ktoś do kogos zwraca się przez Pan, Pani to odnosi się z szacunkiem do drugiej osoby.

I bynajmniej, w takim wypadku nie wypada takiej osobie zwracać uwagi.

Nie świadczy to o kulturze osobistej.

 

Tamta wypowiedź była z uśmiechem i nie było to bynajmniej upominanie kogoś a raczej dobra rada. Ogólnie przyjęło się, że na forum gdzie nie wiemy czy to pisze nastolatek czy osoba w podeszłym wielu pisze się przez TY. Ale w końcu nie jestem ekspertem w tej dziedzinie więc się spierać nie będę .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×