Jump to content
Sign in to follow this  
Paul

iloans.pl

Recommended Posts

E tam, nie znacie sie. Ja mysle ze klient zrobil dobry zakup. Pozyczkowe domeny sa tak przetrzepane ze nie mozna byc tu wybrednym. Domena krtótka, ładnie brzmi itp. Dla osób posługujacych sie na codzien jezykiem angielskim jest ona na pewno warta swojej ceny. No ale w polsce malo kto pewnie wie co to "loan"

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale w polsce malo kto pewnie wie co to "loan"

 

dokładnie , do tego przedrostek "i" . Moim zdaniem zrobiles lepszy interes niz kupujacy wiec sie ciesz. ja nie chcialbym jej za darmo wiem ze to brzmi nieciekawie ale tak mam .. poprostu mi sie nie podoba. pozatym , uwazam ze na giełdzie AM mozna za te kwote znalesc o wiele lepsza domena z polskim keywordem/mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale w polsce malo kto pewnie wie co to "loan"

 

Ja wiem! Ja wiem!!

 

lindsay_lohan2.jpg

 

 

:)

 

Poważniej to dla Anglika ta forma na pewno ma jakąś wartość, na polskim rynku nie wróżę jej kariery ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabywca jest też właścicelem iloans.co.uk i wielu innych stron finansowych, więc może chcą skierowac uwagę na Polaków w UK albo coś takiego.

Edited by jastaruk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nabywca jest też właścicelem iloans.co.uk i wielu innych stron finansowych, więc może chcą skierowac uwagę na Polaków w UK albo coś takiego.

 

myślę że po prostu chcą wejść na polski atrakcyjny rynek tak jak wiele innych zachodnich firm, dlatego uważam że domeny angielskie .pl mają przyszłość

Edited by Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę że po prostu chcą wejść na polski atrakcyjny rynek tak jak wiele innych zachodnich firm, dlatego uważam że domeny angielskie .pl mają przyszłość

 

Mozliwe, poczekamy zobaczymy. W każdym bądź razie mi się wydaje, że dla nabywcy taki wydatek na domenę to był pryszcz i pewnie byli by w stanie dać więcej. Ale tego się już nie dowiemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozliwe, poczekamy zobaczymy. W każdym bądź razie mi się wydaje, że dla nabywcy taki wydatek na domenę to był pryszcz i pewnie byli by w stanie dać więcej. Ale tego się już nie dowiemy.

 

pewnie tak, skoro nawet nie negocjowali. nie od dziś wiadomo że anglicy są pare razy bogatsi, więc dla nich ta kwota jest warta około 4 razy mniej w rzeczywistości

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje! Biorąc pod uwagę domenę kwota super, biorąc pod uwagę klienta już nie tak do końca

Teraz pozostaje czekać aż w sieciach afiliacyjnych pojawią się materiały reklamowe iLoans :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
iloans.pl - 1600 PLN

 

poszła w dzień kobiet, kup teraz.

kupiec chyba anglik

Gratuluję, dobra cena

 

(...) dlatego uważam że domeny angielskie .pl mają przyszłość

Tak mi mów;)

#conto*pl... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co to znaczy conto ? po jakiemu to ?

Conto to po włosku konto, ale pewnie nie o chodziło :rolleyes:

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co to znaczy conto ? po jakiemu to ?

:P :P Zabijcie mnie... ale wtopa :P

 

Na milion procent byłem pewien, że widziałem w jakimś słowniku, że to "rachunek" po angielsku... Czas przestać ślęczeć przed komputerem po północy...

 

Ale się wygłupiłem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×