Jump to content
koli

AirPoland.pl

Recommended Posts

Nie sądzę żeby była coś warta. O ile air france czy air brasil dają radę to już air germany czy w tym wypadku air poland nie bardzo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

airpoland.pl według mnie lepiej brzmi niż airpolish.pl . Także,jak napisał przedmówca przy dobrym bajerze napewno coś na niej zarobisz.

pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również zgadzam się, że domenka jest dość ciekawa, zwłasza że rynek domen lotniczych jest już bardzo mocno przebrany i cięzko o coś sensownego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena warta tyle ile ta z aukcji bądz i więcej przy znalezieniu potencjalnego klienta o którego nie będzie łatwo , osobiscie posiadam kilka takich domen i pisałem do licytujących w tej aukcji jednak żaden nie odpisuje :)

 

*FlyPoland.pl

*MyAir.pl

*AirPolish.pl

*FlyPolish.pl

*PolandAir.pl

*PolandFly.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
*FlyPoland.pl

*MyAir.pl

*AirPolish.pl

*FlyPolish.pl

*PolandAir.pl

*PolandFly.pl

 

Z tych bardzo mi mi sie podoba FlyPoland.pl :) Różnica polega na tym, że FlyPoland przynamniej mi kojarzy sie z lotami w Polsce a AirPoland bardziej ogolnie z polskimi liniami latajacymi gdziekolwiek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie:) Wpadłem na ten pomysł właśnie oglądając wyżej wymieniona aukcje. Mi również wydaje się że moją brzmi ciekawiej a właściwie to jedna z najciekawiej brzmiących o podobnej budowie;) Może faktycznie coś zarobie;) Moja aukcja już na allegro też jest

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i niezle jej idzie nie tylko mnie zadziwiłeś (ps ale to potwierdza moją, jednak jak najbardziej słuszną hipotezę i mam prawdziwy niezarejestrowany hit o którym jeszcze świat usłyszy jak tylko ją zarejestuję, Ps2 dlatego jak chcecie o nim usłyszeć kupujcie moje przecodowne domeny, które za bezcen oddaje...(3-10tyś)) Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i niezle jej idzie nie tylko mnie zadziwiłeś (ps ale to potwierdza moją, jednak jak najbardziej słuszną hipotezę i mam prawdziwy niezarejestrowany hit o którym jeszcze świat usłyszy jak tylko ją zarejestuję, Ps2 dlatego jak chcecie o nim usłyszeć kupujcie moje przecodowne domeny, które za bezcen oddaje...(3-10tyś)) Pozdro

przestan juz z tymi swoimi wygibasami koles, bo smiech na sali, ja myslisz, ze ktos kupi twoje A-G-D za 10K to pozostaje tylko wspolczucie

 

http://www.allegro.pl/item301845900_a_g_d_...a_sprzedaz.html

 

to jest powazne forum, a Ty ciagle probujesz osmieszyc nas na oczach swiata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylko że to jest poważne :D sami nie pajacujcie (cały świat zna polski język i polskie domeny :) )!!!

Ps. ok może z tymi cenami to czasami puszczają mi wodze fantazji, ale przesadzacie trochę z tymi wycenami, że aż śmieszne to jest, a czasami warto sobie poprawić humor, aż warto coś wrzucić do wyceny, celem skonfrontowania mojej i waszej (co po niektórych zupełnie odmiennej) wyceny wartości domen :D pozdro

 

Pan Grzegorz napisał:

"przestan juz z tymi swoimi wygibasami koles, bo smiech na sali, ja myslisz, ze ktos kupi twoje A-G-D za 10K to pozostaje tylko wspolczucie"

- mi pozostaje pogratulować zapamiętania nazwy domeny, bo przecież o to chodziło, czy można ją zapamietać i poprawnie wpisać ----- Można, jak najbardziej!!!

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×