Jump to content
Sign in to follow this  
smylek

freshsushi.pl

Recommended Posts

Dlaczego mnie nie do końca przekonuje... Może bo to w pewnym sensie pleonazm, sushi świeże w odróżnieniu od...?

 

Ale gdyby tak się nie czepiać, to na nazwę suszarni jest całkiem OK.

 

W.

 

#SushiRestaurant.pl

#SushiDelivery.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Świeże sushi :ph34r:

 

freshsushi.pl

 

 

jak wyceniacie?

A ja się przyczepię do FREszsuszi ^_^ Moszna jeszyk połamacz lub co najmniej się zasyczeć ;)

Ale jak sprzedawać, to nie mniej niż 1k ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 1k chętnie sprzedam. Więc jeśli rzeczywiście uda mi się za to wziąć przynajmniej 1k to będę bardzo zadowolony ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat wchodząc na dział wycena i opinia słuchałem kawałka:

ref:"so fresch......." ^_^

 

A domena mi się podoba.

Edited by itithebest

Share this post


Link to post
Share on other sites
a tak bazując na doświadczeniu forumowiczów, to ile max można z tej domeny wyciągnąć?

 

za rok spadnie, chyba że będziesz miał dużo szczęścia i trafi się kk to sprzedaj za każdą kwotę powyżej xx ;)

ale ja nie mam doświadczenia więc nie bierz tego do siebie ^_^

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystaw na giełdę za 1900zł, a za pół roku jak nie sprzedasz domeny, to odśwież ten wątek i ewentualnie dokonaj korekty ceny.

 

Przede wszystkim jednak wystaw na giełdę, bo jeśli potencjalny KK już trafi na giełdę domen, to w wyszukiwarce wpisze "sushi" - wtedy m.in Twoja domena wyskoczy w wynikach. Jeśli tego nie zrobisz skazujesz się wyłącznie na KK, który "wymyśli" nazwę.

A cena taka nie inna, gdyż bynajmniej ja w niej rewelacji nie widzę (ale najgorsza nie jest), jednak KK jeśli trafi na giełdę, to widząc domenę za 2 tys. zł może pomyśleć, że to "naprawdę fajna domena" dodatkowo starguje 500-700zł i będzie w pełni szczęścia. A za xx możesz sprzedać tylko domeniarzowi. (Obowiązuje zakaz sprzedaży Klientom Końcowym za ceny rejestracji, czy przedłużeń).

 

To tak bardzo optymistycznie ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie ciezko bedzie ja w ogole sprzedac.

 

 

za rok spadnie, chyba że będziesz miał dużo szczęścia i trafi się kk to sprzedaj za każdą kwotę powyżej xx ^_^

ale ja nie mam doświadczenia więc nie bierz tego do siebie ;)

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystaw na giełdę za 1900zł, a za pół roku jak nie sprzedasz domeny, to odśwież ten wątek i ewentualnie dokonaj korekty ceny.

 

Przede wszystkim jednak wystaw na giełdę, bo jeśli potencjalny KK już trafi na giełdę domen, to w wyszukiwarce wpisze "sushi" - wtedy m.in Twoja domena wyskoczy w wynikach. Jeśli tego nie zrobisz skazujesz się wyłącznie na KK, który "wymyśli" nazwę.

A cena taka nie inna, gdyż bynajmniej ja w niej rewelacji nie widzę (ale najgorsza nie jest), jednak KK jeśli trafi na giełdę, to widząc domenę za 2 tys. zł może pomyśleć, że to "naprawdę fajna domena" dodatkowo starguje 500-700zł i będzie w pełni szczęścia. A za xx możesz sprzedać tylko domeniarzowi.

(Obowiązuje zakaz sprzedaży Klientom Końcowym za ceny rejestracji, czy przedłużeń).

 

Zgadzam się z całym wpisem, ale postanowiłem dopisać się głównie po to aby poprzeć Autora co do ostatniego zdania.

Wyboldowałem, ale powtórzę jeszcze raz za doggstyle4 i dodatkowo podkreślę:

 

Obowiązuje zakaz sprzedaży Klientom Końcowym za ceny rejestracji, czy przedłużeń

 

Każdy powinien to sobie napisać na obudowie każdego używanego przez siebie komputera ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×