Jump to content
ToMiKS

Zmiana w AfterMarket

Recommended Posts

Nie zbyt interesuje mnie Twoje podejście do firmy Dropped.pl zatem podaruj sobie wypowiedzi które negują słuszność pretensji innych klientów serwisu. Bo m.in.własnie jakby przez wchodzenie im w d...pe bez wazeliny mamy taką nie inną sytuację.

Jeśli Tobie taka sytuacja odpowiada to ok. masz prawo dokonywać własnych wyborów ale nalezy sie liczyć że jesteś w mniejszości bo wiekszości jakoś nie pasuje to co Dropped robi z ich pieniędzmi.

 

juz nie raz chyba ktos pisal, zebys nie zasmiecal wielu watkow forum swoja flustracja.

nie pasuje Ci dropped to ich zmien i zostaw w spokoju

takie gadanie nic tylko burzy srodowisko i wcale nie dziala na korzysc nas wszystkich

 

na rynku jest wiele firm ktore Cie przejmia z otwartymi rekami

poza tym nie tylko 1 osoba zauwazyla ze nalezy Ci sie urlop

 

jesli wiesz co zrobic zeby polepszyc sprawe to zrob cos w tym kierunku, a jesli tylko umoralniasz i prostujesz swiat to przemysl to dwa razy

Share this post


Link to post
Share on other sites

juz nie raz chyba ktos pisal, zebys nie zasmiecal wielu watkow forum swoja flustracja.

nie pasuje Ci dropped to ich zmien i zostaw w spokoju

takie gadanie nic tylko burzy srodowisko i wcale nie dziala na korzysc nas wszystkich

 

na rynku jest wiele firm ktore Cie przejmia z otwartymi rekami

poza tym nie tylko 1 osoba zauwazyla ze nalezy Ci sie urlop

 

jesli wiesz co zrobic zeby polepszyc sprawe to zrob cos w tym kierunku, a jesli tylko umoralniasz i prostujesz swiat to przemysl to dwa razy

 

Limo widze,ze masz klopot czytania ze zrozumieniem treści, ani ja ani Bazyli nie piszemy w kazdym wątku o tej sprawie a tylko w wątkach dotyczacych oszustów z dropped (aftermarket). Ani ja ani Bazyli nie zakładamy x nowych wątków tylko wypowiadamy się w wątkach zaczętych przez innych. Więc jeżeli jakiś wątek dotyczy dropped (aftermarket) to możesz być pewny, że w obecnej sytuacji możesz sie na 100% spodziewac tam takich lub podobnych komentarzy jakie pisze ja czy Bazyli. Wiele osób pisze do mnie, że sa w podobnej sytuacji jak ja ale boja się zabrać głoś, bo mogą im wcale nie wyplacić pieniędzy. Ja tam zawsze mogę ten dług sprzedać ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zbyt interesuje mnie Twoje podejście do firmy Dropped.pl zatem podaruj sobie wypowiedzi które negują słuszność pretensji innych klientów serwisu. Bo m.in.własnie jakby przez wchodzenie im w d...pe bez wazeliny mamy taką nie inną sytuację.

Jeśli Tobie taka sytuacja odpowiada to ok. masz prawo dokonywać własnych wyborów ale nalezy sie liczyć że jesteś w mniejszości bo wiekszości jakoś nie pasuje to co Dropped robi z ich pieniędzmi.

 

Skoro nie pasuje Wam to co tam jeszcze robicie ? Możesz napisać co chcesz osiągnąć tym, że w co drugim wątku piszesz jakie to AM/Droped jest okropne ? Skoro czujesz się skrzywdzony to są odpowiednie instytucje do, których trzeba się zgłosić i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro nie pasuje Wam to co tam jeszcze robicie ? Możesz napisać co chcesz osiągnąć tym, że w co drugim wątku piszesz jakie to AM/Droped jest okropne ? Skoro czujesz się skrzywdzony to są odpowiednie instytucje do, których trzeba się zgłosić i tyle.

Nie wpadłes jeszcze na to czemu ma to służyć?

Bo ja już dawno, odkąd pojawił się temat.

To ma słuzyć przede wszystkim temu aby kolejni naiwni unikali Dropped jak ognia. Poza tym nie wiem czy czytacie co pisze Bazyli, ale on nie ma domen w Dropped i skoro zabiera głos w tej sprawie to napewno nie robi tego we własnym interesie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wpadłes jeszcze na to czemu ma to służyć?

Bo ja już dawno, odkąd pojawił się temat.

 

Brawo !

I chyba każdy już wie i ma dosyć czytania o tym w co drugim wątku na forum. Jest jeden wątek nt. sytuacji finansowej AM i tam powinny być te informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo !

I chyba każdy już wie i ma dosyć czytania o tym w co drugim wątku na forum. Jest jeden wątek nt. sytuacji finansowej AM i tam powinny być te informacje.

 

Moze by tak administracja pozamykala tematy porozrzucane na forum i pozostawila jeden dedykowany odnosnie sytuacji dropped? Obecnie, gdzie sie nie zajrzy, to w jakims dziale ten sam temat i to samo bicie piany przez te same osoby (zeby nie bylo nieporozumien - nie oceniam, czy sluszne czy nie). Nawet nie wiadomo, gdzie odpisywac i ktory czytac. Podejzewam, ze wielu nie chce sie nawet czytac tylu tematow, przez co powstaje niewiedza, co pozniej przeklada sie na kolejne sprzedaze Escrow i biadolenie, ze sprzedal 2 tyg. temu domene na AM i jeszcze kasy nie ma... Jakby problem byl od wczoraj, a nie od marca (?).

 

Jak na razie, to di.pl zaczyna przypominac forum pokrzywdzonych przez AM, a nie forum o domenach.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

swoją drogą dostałem jakieś info o książce stworzonej przez właściciela dropped.pl, być może to kolejna próba podreperowania budżetu. Ostatnio jest tak wiele zmian w dropped.pl. Ich działania przywołują mi na myśl powiedzenie "tonący brzytwy się chwyta".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×