Jump to content
Sign in to follow this  
pshemec

Wasze ulubione gry video

Recommended Posts

juz od kilku lat nie gram wogóle ale pamietam jak ferie spędzałem przy Age of empires - tym pierwszym

 

a pierwsza gra jaka mi przychodzi do głowy przy której się mierzyłem z wrogiem to

 

Desert Strike

 

 

Pamięta ktoś ? ;)

To była jedna z moich pierwszych ulubionych gier ;) Tu można nawet pograć:

http://www.b227.pl/gry_online/strzelanki/d...o_the_gulf.html

 

A Syndicate i Settlers 2 - miód :P O tej pierwszej to już nawet zapomniałem, ale jak ją zobaczyłem, to wróciły wspomnienia ;)

 

Worms 2 idealna do gry multiplayer "po sieci" :P

 

No i nieśmiertelny River Raid:

http://www.b227.pl/gry_online/klasyka/river_raid.html

 

I jeszcze Lemingi, na które poświęciłem któreś ze swoich młodzieńczych wakacji ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
... i Heretic - pamieta ktos? ;)

Tez w to grywalem ;)

 

Pozniej AoE I i NfS z kumplem na jednym monitorze (o Internecie to wtedy nawet nikt nie snil). Mozna bylo wtedy modowac pojazdy, wiec jezdzilismy albo ciagnikiem, albo autobusem ;)

 

No i nieprzespane wakacje na niezapomnianym i kultowym Duke Nukem 3D ;)

 

 

Na jesieni, zeby sie odmozdzyc, zaczalem czasem grywac w Grepolis, ale na tyle to wciagalo, ze zrezygnowalem. Obecnie czasami dla odstresowania NfS World, jednakze pierwowzor z kumplem byl o niebo lepszy ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba już z 8-9 lat w nic nie grałem ;) Diablo III byłoby dobrą okazją, żeby to zmienić. Oprócz tu wymienionych gier ze starych czasów pamiętam kilka znacznie mniej popularnych tytułów, które były świetnymi grami, Drakan, Revolt, Driver. Nie wiem, czy ktoś kojarzy? ;)

 

Revolt grałem - świetna zabawa. Driver tylko przez chwilę u kumpla, bo umnie nie działało (za słaby komp) a potem zapomniałem o niej, a szkoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×