Jump to content
Sign in to follow this  
Arcanis

library.pl

Recommended Posts

Domena jak w temacie. Mam z nią problem, a mianowicie zastanawiam się kto mógłby być KK w tym przypadku. Jakieś pomysły?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze skojarzenie to empik... w sensie jakieś e-book library, czy jakoś tak. Z pamięci nic bardziej komercyjnego nie przytoczę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie się także takie domeny podobaja napewno się znajdzie na nia chętny widze pod nią ładny portal naukowy :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, portal naukowy, serwis oferujący e-booki i tym podobne firmy. Jeśli już znajdzie się kupiec, to solidne XXXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje pierwsze skojarzenie, to Libro*pl Silkroada :( Trzymaj i łatwo nie puszczaj. Od 5k w góóóórę...

 

dokładnie, bardzo fajna domenka ze sporym potencjałem :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście dobre i łatwe do zapamiętania i wymówienia angielskie keywordy w końcówce .pl wyceniam zazwyczaj na 5k+

 

I tak też jest w tym przypadku: jak dla mnie domena warta 5k dla KK :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
ładna domena ale ciężka sprawa z KK. Najlepiej chyba pod swój projekt ją zagospodarować.

 

 

Zgadzam się, portal naukowy, serwis oferujący e-booki i tym podobne firmy. Jeśli już znajdzie się kupiec, to solidne XXXX.

 

 

fajna domena :( do zastosowań dodałbym jeszcze te bardziej brandable ;) Jakiś może pub/kawiarnia.. związana z książkami etc.

 

 

Osobiście dobre i łatwe do zapamiętania i wymówienia angielskie keywordy w końcówce .pl wyceniam zazwyczaj na 5k+

 

I tak też jest w tym przypadku: jak dla mnie domena warta 5k dla KK ;)

 

I dodać należy do tego, że trzeba będzie poczekać na tego KK. W moim odczuciu tak szybko to może nie nastąpić:/

 

Choć wolałbym się mylić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5k jest na tyle realne jeśli jakowyś amerykanin będzie chciał otworzyć biblioteko-kawiarnie dla swoich krajanów tudzież jakiś napalony potencjalny własciciel bedzie chciał nazwać swój lokal/bar/pub nie inaczej a library. Prawdopodobieństwo bardzo znikome... No chyba ze jest znany polski zespół muzyczny o nazwie library... albo zapowiadający się... wtedy casus happysad.pl - 10-12k pln

 

5k jest dla mnie nierealne. Wizyty z palca to wizyty amerykanskich/angioelskich domainerów ktorzy mysla ze polska jest w azji i jezykiem urzedowym jest tu angielski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×