Jump to content
Sign in to follow this  
betka

Zmiana szaty graficznej w AZ

Recommended Posts

Wczoraj wieczorem logowałam się i też działało. Z kolei w nocy nawet wejsc na stronę nie mogłam, ponieważ pokazywał się błąd. Teraz już się zalogowałam, ale nie mogę zobaczyć moich domen. Klikam na ikonkę domeny, a pokazuje się strona o personal hosting.

Edited by betka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak już zauważyliście, jednocześnie z inauguracją Panelu zmianie uległy ceny - koszt przechwycenia wzrósł nieznacznie, do 28.90 zł...

Przepraszam bo się pogubiłem.

To jaki był koszt przechwycenia poprzednio (przed zmianą)?

Zawsze płaciłem 30 zł netto (dokładnie 29,99 - w wyższym priorytecie) i powiem szczerze, że się nad tym nigdy nie zastanawiałem. Teraz czytam temat i zgłupiałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgorsze w AZ jest to, że za każdym razem trzeba się logować... Nie ma jak w AM czy w Premium pamiętaj na X dni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po wybraniu większej ilości domen na liście niż ustawione domyślnie 50 pojawia się:

Błąd:
Logowanie nieudane. Sprawdź czy wpisałeś(aś) poprawny numer ID panelu/adres email/nazwę domeny i poprawne hasło

 

Mam na myśli przeglądanie list domen na giełdzie danego sprzedającego.

 

Pomaga przejście na następną stronę usunięcie z paska "pageNum=2" oraz zastąpienie "resultNum=50" na "resultNum=200"

 

Słabo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Czy ktoś wie, dlaczego AZ nalicza 1.35 za test domeny?

 

Nowy cennik. Testy po 50 groszy są dostępne teraz tylko dla 20 nowych domen testowych dla konta. Reszta po 1.35.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest szansa na dodanie jeszcze jednej listy?

W poprzednim panelu była lista wszystkich usług, nazywało się to chyba "sprawdź wygasające domeny (lub usługi)" albo jakoś podobnie.

Była to lista która jako pierwsza pokazywała się po przejściu do panelu, po jej zamknięciu była dostępna z linku pod nazwą konta.

Miało to jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie bo bez względu na rodzaj usługi na topie listy były te najszybciej się kończące. Bez względu na to czy była to domena czy opcja.

 

Teraz też jest podobnie tylko są dwie oddzielne listy.

Powrót do linka z całościową listą mile widziany.

Wiem że to tylko jeden głos na tak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

 

W odpowiedzi na Państwa wpisy pragnę poinformować, iż wszystkie uwagi skrupulatnie notujemy

i staramy się jak najszybciej wdrażać proponowane przez Państwa zmiany o czym będziemy na bieżąco Państwa informować.

 

W chwili obecnej chciałabym poinformować, iż zgodnie z regulaminem promocji pod tytułem "Domeny DNT za połowę ceny. Tylko w AZ!"

który znajdą Państwo klikając w poniższy link:

 

http://www.az.pl/domeny-regulaminy-promocj...ny_pid_292.html

 

warunkiem otrzymania rabatu jest złożenie zamówienia na domeny DNT. na stronie www.az.pl lub w Panelu Klienta, a po przekroczeniu limitu 20 domen DNT w promocji dalsze zamówienia realizowane są w cenie standardowej, czyli 1,10 zł za 1 domenę DNT .

 

Na pozostałe wpisy również odpowiemy w najbliższym czasie.

 

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

W nawiązaniu do wpisu użytkownika "lufthansa" z prośbą o dodanie jeszcze jednej listy,

na której wyświetlały by się wszystkie usługi,

pragnę poinformować, iż w obecnej wersji Panelu Klienta dostępna jest zakładka Domeny -> Moje Odnowienia

oraz zakładka Hosting-> Moje odnowienia, które są o podobnym działaniu jak lista wszystkich wygasających usług w poprzedniej wersji Panelu.

Zakładki te dzięki dostępnym filtrom pozwalają na wyszukanie interesujących nas usług wg typu oraz poprzez ich sortowanie.

 

 

Zachęcam również do zapoznania się z Przewodnikiem po Nowym Panelu Klienta,

który ułatwi poruszanie się po Nowym Panelu oraz wyjaśni wiele pojawiających się pytań.

 

Przewodnik znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

 

http://www.az.pl/nhelp_cmd_category_cid1_6...enta.html#idc67

 

Pozdrawiam Serdecznie

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×