Jump to content
Sign in to follow this  
silvek

Aukcji di.pl - wątpliwości

Recommended Posts

Witam,

proszę o opinie osób bardziej doświadczonych w temacie sprzedaży domen w systemie aukcyjnym na di.pl. Wystawiłem kilka domen na aukcji di.pl bez ceny minimalnej: Aukcja di.pl - BCM (Pakiet 17 domen.pl)

Aukcja zakończyła się dzisiaj, a jedyną licytującą osobą był użytkownik Patrycja.

Czemu na całym forum posty segregowane są chronologicznie, a na subforum Domeny Polskie jest chaos? :(

Przykładowo:

1.png

Strona główna forum wyświetla ostatnie posty, aczkolwiek ja zawsze klikam w sub forum, gdzie mogę sprawdzić posty z ostatnich godzin. Po kliknięciu w Domeny Polskie widzimy coś takiego:

2.png

Niby wszystko gra, ale czegoś brakuje:

2a.png

Jest, strona 3, pomiędzy wątkami z 22 kwietnia.

W Domeny Zagraniczne, sortowanie wg daty działa normalnie:

3.png

Inny przykład:

Skorpion.pl

Co teraz? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli przeglądasz bez użycia opcji "Zobacz nowe posty" (prawy górny róg obok panelu kontrolnego) to wątki są sortowane po dacie utworzenia, a nie ostatniego posta w temacie. Stąd taki, a nie inny układ.

 

A Patrycji gratuluję :(

 

Edit: Prawy, nie lewy ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli przeglądasz bez użycia opcji "Zobacz nowe posty" (lewy górny róg obok panelu kontrolnego) to wątki są sortowane po dacie utworzenia, a nie ostatniego posta w temacie. Stąd taki, a nie inny układ.

 

A Patrycji gratuluję ;)

 

Hm, czyli Wam wyświetla się wszystko normalnie w Domeny Polskie ? Jeśli tak, to sorry za zamieszanie i dołączam się do gratulacji :(

 

Edit: Gdzie dokładnie jest ta opcja, bo u mnie wszystko wyświetla się wg daty, tylko nie w Domeny Polskie ;)

Edit2: Znalazłem, Zobacz nowe posty wyświetla mi posty z całego forum, a po kliknięciu w Domeny Polskie ostatni wątek z dzisiaj to GazMontaz*pl i LPGmontaz*pl - dwie fajne domeny na aukcji. Jeśli Patrycja podbiła, a ja odświeżyłem, to mój temat powinien być na górze, to samo z wątkiem o Skorpion.pl ;)

Edited by silvek

Share this post


Link to post
Share on other sites

W domenach zagranicznych też powinno być takie sortowanie, sprawdzę. W domeny polskie z uwagi na liczne aukcje i oferty w nich, które podbijały wątek wyłączyliśmy podbijanie tematów przez ostatni post.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W domenach zagranicznych też powinno być takie sortowanie, sprawdzę. W domeny polskie z uwagi na liczne aukcje i oferty w nich, które podbijały wątek wyłączyliśmy podbijanie tematów przez ostatni post.

 

Ok, użytkownika Patrycja zapraszam na priv w celu finalizacji aukcji :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
W domenach zagranicznych też powinno być takie sortowanie, sprawdzę. W domeny polskie z uwagi na liczne aukcje i oferty w nich, które podbijały wątek wyłączyliśmy podbijanie tematów przez ostatni post.

Czyli można bezkarnie dodawać odpowiedzi w swoich wątkach w domenach polskich?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×