Jump to content
betka

AZ kody promocyjne

Recommended Posts

Około dwa dni temu AZ nadało mi status S50, czyli uprzywilejowanego członka ;) Okazało się że taki przywilej daje mi możliwość przedłużenia domeny, po promocyjnej cenie (inni rejstratorzy i tak mają taniej).

 

Dziś chcąc zarejstrować domenę, którą już wcześniej zarezerwowałam, okazało się żę z powodu mojego uprzywilejowania, nie mogę korzystać z kodów promocyjnych, ponieważ "Kody promocyjne obniżające ceny nowych usług obowiązują tylko dla klientów i partnerów bez przydzielonego statusu"

 

AZ zaczyna mnie już drażnić, szukam innego rejstratora :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czemu znalazło się to w dziale pytania. Raczej powinno być to "co mi nie pasuje dziś"- sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Napisz do suportu, że nie chcesz mieć statusu - sądzę że powinni go zdjąć.

 

Zresztą jak zmieniasz rejestratora to i tak nie ma to znaczenia...

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites
Około dwa dni temu AZ nadało mi status S50, czyli uprzywilejowanego członka ;) Okazało się że taki przywilej daje mi możliwość przedłużenia domeny, po promocyjnej cenie (inni rejstratorzy i tak mają taniej).

 

Dziś chcąc zarejstrować domenę, którą już wcześniej zarezerwowałam, okazało się żę z powodu mojego uprzywilejowania, nie mogę korzystać z kodów promocyjnych, ponieważ "Kody promocyjne obniżające ceny nowych usług obowiązują tylko dla klientów i partnerów bez przydzielonego statusu"

 

AZ zaczyna mnie już drażnić, szukam innego rejstratora ;)

 

Zapraszam na http://intersolutions.pl - otrzymasz bonus 20 zł na dowolne usługi :lol:

 

Po zarejestrowaniu zgłoś na PW swój login.

 

Pozdrowienia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację, dział nie odpowiedni.

Poza tym nie mam ochoty wszystkiego przenosić, poprostu nowe domeny zacznę rejstrować gdzie indziej, a jak znajdę rejstratora, który przypadnie mi do gustu, to możliwe że całkowicie wypiszę się z AZ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

Pragnę poinformować, iż Klienci posiadający uprzywilejowany status

maja znacząco niższe ceny odnowień, jednak nie mogą korzystać z kodów promocyjnych na nowe usługi,

dlatego też podczas rejestracji domen nie mógł Pan skorzystać z kodów rabatowych, ale uzyskując nadany status

otrzymał Pan inne przywileje.

 

 

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Albert Jerka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrzebuję kod promocyjny obniżający (chyba to jest 25%) cenę na nowe usługi w Az.pl

 

Jeśli ktoś ma takowy i nie potrzebuje go, bardzo proszę podesłać mi takowy na PW.

 

Z góry dziękuję.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

3426905365185280 - ważny do 2013-04-11

Wykorzystałem, dziękuję bardzo.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ta promocja Nareszcie WIOSNA! Kupuj w AZ z 50% RABATEM” obejmuje wyłącznie promocyjną rejestrację peelek?

Z regulaminu:

7. Klient lub Partner może zamówić wyłącznie 20 domen .PL, 20 domen DNT oraz 5 opcji które zostaną objęte promocją, każda kolejna dodana ponad limit nie wlicza się do rabatu.

Pytam, bo w poprzednich, podobnych promocjach tego zdaje się nie było?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ta promocja Nareszcie WIOSNA! Kupuj w AZ z 50% RABATEM” obejmuje wyłącznie promocyjną rejestrację peelek?

Z regulaminu:

7. Klient lub Partner może zamówić wyłącznie 20 domen .PL, 20 domen DNT oraz 5 opcji które zostaną objęte promocją, każda kolejna dodana ponad limit nie wlicza się do rabatu.

Pytam, bo w poprzednich, podobnych promocjach tego zdaje się nie było?

 

Było. Zawsze jest max. 20 domen lub DNT i 5 opcji. BTW Taka "promocja" jest w AZ.pl średnio co miesiąc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było. Zawsze jest max. 20 domen lub DNT i 5 opcji. BTW Taka "promocja" jest w AZ.pl średnio co miesiąc.

Umberto, przepraszam, nie doprecyzowałem. Wiem że zawsze jest limit 20 rejestracji, testów i 5 opcji. Chodziło mi o fragment, który pogrubiłem: "7. Klient lub Partner może zamówić wyłącznie 20 domen .PL, 20 domen DNT oraz 5 opcji które zostaną objęte promocją, każda kolejna dodana ponad limit nie wlicza się do rabatu."

Tego chyba wcześniej nie było?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdeczenie

 

 

Promocja " Nareszcie WIOSNA! Kupuj w AZ z 50% RABATEM" dotyczy nowo zamawianych usług

z uwzględnieniem pewnych ograniczeń ilościowych na :

 

rejestrację domen .PL w ilości 20 sztuk

rejestację domen testowych w ilości 20 sztuk

założenie 5 opcji,

 

Powyższe ograniczenia istnieją od zawsze :)

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promocja " Nareszcie WIOSNA! Kupuj w AZ z 50% RABATEM"

 

Jaki kod trzeba wpisać bo nie mam już maila z tą ofertą. A dziś się kończy o 18.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RABAT50

 

edit: zabaco szybciej napisał ( za długo edytowałem :> )

Edited by pshemec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję tak samo bez względu na kolejność :)

 

 

Edit:

Poprawny - ale nie zadziałał. Nie zmniejszyło kwoty jak zazwyczaj.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Około dwa dni temu AZ nadało mi status S50, czyli uprzywilejowanego członka :lol: Okazało się że taki przywilej daje mi możliwość przedłużenia domeny, po promocyjnej cenie (inni rejstratorzy i tak mają taniej).

 

Dziś chcąc zarejstrować domenę, którą już wcześniej zarezerwowałam, okazało się żę z powodu mojego uprzywilejowania, nie mogę korzystać z kodów promocyjnych, ponieważ "Kody promocyjne obniżające ceny nowych usług obowiązują tylko dla klientów i partnerów bez przydzielonego statusu"

 

...

 

 

[...]

Poprawny - ale nie zadziałał. Nie zmniejszyło kwoty jak zazwyczaj.

 

Sprawdź, czy nie jesteś już może klientem VIP (którym to nie działają kody promocyjne) -_-

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×