Jump to content
Sign in to follow this  
Dox

Problem [Domena na AZ.PL]

Recommended Posts

Witam. dziś zamówiłem domenę za darmo na czas jednego roku na Az.pl, ale kiedy wchodzę w "moje domeny", to jest napisane, że moja domena wygasa już za 14 dni, a nie za rok. nie wiem o co chodzi. podaję screena:

2zs7i9l.jpg

 

pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam. dziś zamówiłem domenę za darmo na czas jednego roku na Az.pl, ale kiedy wchodzę w "moje domeny", to jest napisane, że moja domena wygasa już za 14 dni, a nie za rok. nie wiem o co chodzi.

 

Az.pl domenę zarezerwowało automatycznie, a zarejestrowana zostanie po manualnej weryfikacji zamówienia ? Zajmuje to chyba dzień.

W.

Edited by wlodecky

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam ponownie, domena jeszcze nie jest zarejstrowana (ciągle jest 'oczekiwanie na akceptację przez operatora') ile to może potrwać? kiedyś, gdy zamawiałem domenę po godzinie już mogłem jej używać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zamawiałem 2 tygodnie temu w poniedziałek rano to dostępną miałem od środy wieczorem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie!

 

 

Sprawa dotyczącą wydłużonego czasu rejestracji domeny przez

użytkownika " Dox "została wyjaśniona na priv.

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.

 

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z racji, że mój problem jest poniekąd zbliżony do tego opisywanego przez Dox-a pozwolę sobie podpiąć się pod ten temat.

 

Mianowicie w piątek 15.06 odpowiednio o godzinie 15:43 i 15:44 złożyłem u Was zamówienie na dwie domeny .eu w związku z Waszą promocją "2 domeny .EU za DARMO dla każdego!" były to domeny:

 

deklaracja.eu

telewizjainternetowa.eu

 

Otrzymałem potwierdznie mailowe przyjęcia zamówienia i spokojnie czekałem na rejestrację.

 

O ile nie było problemu z zarejestrowaniem domeny deklaracja.eu i została ona dla mnie zarejestrowana o godzinie 18:05 o czym zostałem poinformowany e-mailem, o tyle w kwestii domeny telewizjainternetowa.eu otrzymałem o godzinie 18:06 informację:

 

Usługa:

Rejestracja domeny telewizjainternetowa.eu, okres w latach: 1

(błąd realizacji) [ Domeny nie można zarejestrować, ponieważ jest zarejestrowana lub zarezerwowana, ]

 

Sprawdziłem więc we whois o co chodzi, a tam dowiedziałem się, że domena została zarejestrowana w AZ:

 

June 15, 2012, 6:06 pm

Czy mógłbym wiedzieć czemu doszło do takiej sytuacji i domena nie została zarejestrowana dla mnie tylko dla innego użytkownika? Rozumie gdyby była to rejestracja u innego rejestratora, ale byłą w obrębie Waszego serwisu.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

BB

Share this post


Link to post
Share on other sites

telewizjainternetowa.eu

 

 

Usługa:

Rejestracja domeny telewizjainternetowa.eu, okres w latach: 1

(błąd realizacji) [ Domeny nie można zarejestrować, ponieważ jest zarejestrowana lub zarezerwowana, ]

 

Domena oczywiście jest do kupienia;) zapraszam do składania ofert ;)

http://domeny.az.pl/gielda-domen-transakcja_cmd_makeOffer_domain_telewizjainternetowa.eu_soldPage_true.html

 

I udało mi się to zrobić minutkę wcześniej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×