Jump to content
Patrycja

EkoBudownictwo*pl

Recommended Posts

Cześć,

Wyceńcie proszę w wolnej chwili domenę EkoBudownictwo*pl. Powiem szczerze, że jest to jedna z bardziej lubianych przeze mnie naszych domen choć nie znaczy że uważam ją za najbardziej wartościową.

Pozdrawiam,

Patrycja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troszkę czasu minęło więc moze teraz ktoś zechce pochylic głowę nad jej wycena. Inne końcówki są w jakiś sposób zagospodarowane bądź używane na przekierowanie więc domena jakaś wartość mieć powinna. Co Wy o niej sądzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W świetle planowanych zmian w budownictwie z pewnością ma przyszłość - ja bym trzymał, bo dzisiaj rynek i tak jej nie doceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniło się coś przez pół roku ? :)

 

Na razie abonent. Sama domena ciekawa i możliwa do sprzedania za co najmniej kilka tysięcy zł, ale moim zdaniem będziesz musiał na sensownego klienta długo poczekać - tak z dziesięć razy po pół roku. Obyś miał więcej cierpliwości niż Patrycja.

 

#instalacjesolarne.pl

#energetyka.pl

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie abonent. Sama domena ciekawa i możliwa do sprzedania za co najmniej kilka tysięcy zł, ale moim zdaniem będziesz musiał na sensownego klienta długo poczekać - tak z dziesięć razy po pół roku. Obyś miał więcej cierpliwości niż Patrycja.

 

Długi horyzont inwestycji jak na domenę za kilka k. Ale jak już to może warto mieć do kompletu #ekologicznebudownictwo.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

,,EKO" w naszym kraju staje się coraz bardziej modne ,więc wartość takiej domeny powina z miesiąca na miesiąc się podosić .

 

#budynkienergooszczedne.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja uważam, że domena może się spodziewać KK w każdej chwili, ale tez nie należy jej oddawać za tysiąc złotych. Budownictwo ekologiczne i ekonomiczne jest już tak rozwinięte, że lada chwila może się pojawić zainteresowany.

 

Wyceniłbym na 3,5-5k

 

BTW: Jakiś czas temu producent farb złożył zapytanie o moje ZieloneBudownictwo*PL, ale nie podołali mojej ofercie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym oddał za każdą kwotę powyżej 2k PLN.

Oczywiście, może za 3-4 lata być warta więcej, ale kto to wie...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×