Jump to content
Sign in to follow this  
ArekS

czechrepublic.pl, whole.pl, usual.pl

Recommended Posts

czechrepublic.pl

 

whole.pl

 

usual.pl

 

 

Z góry dziękuję

 

generalnie chciałem zapytać czy są nic nie warte czy może po 100 zł czy inaczej z czego bardzo bym się cieszył:)

Edited by ArekS

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwie z nich były dawane do wyceny 5 dni temu :)

 

proszę przeczytać odpowiedzi.

 

Dziękuję za uwagę

 

Pozdrawiam Serdecznie

Arek

Share this post


Link to post
Share on other sites
proszę przeczytać odpowiedzi.

Dziękuję za uwagę

Pozdrawiam Serdecznie

Arek

Witam,

nie zauważyłem poprzedniej wyceny ale znalazłem np. "whole.pl" w Domeny, których nie będę opłacał.

To coś mówi na temat wyceny :)

 

Ale rozumiem też Arka - delikatnie mówiąc na Forum trochę brakuje tolerancji oraz życzliwości, szczególnie wobec nowych użytkowników. Uważam że przyda się trochę luzu w komentarzach - nie każdy kto jest nowy na forum jest głupi. Życzę również więcej pokory nowicjuszom - nie zawsze trzeba się uczyć na własnej d...e, warto wysłuchać starych wilków i przyjąć ich komentarze na klatę, choć czasem bezlitosne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

nie zauważyłem poprzedniej wyceny ale znalazłem np. "whole.pl" w Domeny, których nie będę opłacał.

To coś mówi na temat wyceny :)

 

Ale rozumiem też Arka - delikatnie mówiąc na Forum trochę brakuje tolerancji oraz życzliwości, szczególnie wobec nowych użytkowników. Uważam że przyda się trochę luzu w komentarzach - nie każdy kto jest nowy na forum jest głupi. Życzę również więcej pokory nowicjuszom - nie zawsze trzeba się uczyć na własnej d...e, warto wysłuchać starych wilków i przyjąć ich komentarze na klatę, choć czasem bezlitosne.

Ok - choć domena whole.pl była wolna rezerwowałem ją dwa tygodnie temu- nie znam procedury choć podejrzewam nie ujmując że to pomyłka .

Pozdrawiam i przepraszam Pana bardzo jeżeli się mylę.

Arek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok - choć domena whole.pl była wolna rezerwowałem ją dwa tygodnie temu- nie znam procedury choć podejrzewam nie ujmując że to pomyłka .

Pozdrawiam i przepraszam Pana bardzo jeżeli się mylę.

Arek

Witaj Arek, to był wątek z 2009 r., możesz przeczytać tutaj Prawdopodobnie domena spadła dużo wcześniej niż ty ją zarejestrowałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok - choć domena whole.pl była wolna rezerwowałem ją dwa tygodnie temu- nie znam procedury choć podejrzewam nie ujmując że to pomyłka .

Pozdrawiam i przepraszam Pana bardzo jeżeli się mylę.

Arek

ok ok sorry -- wszystko jasne - przepraszam za zamieszanie

Arek

Share this post


Link to post
Share on other sites

takie "bezpłciowe" są te domeny, nie za bardzo widzę zastosowanie dla nich - whole.pl i usual.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×