Jump to content
apze

Zapraszamy na nowe forum

Recommended Posts

Dzień Dobry,

 

Miło mi zaprezentować nowe forum, po małej przerwie. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi funkcjami oraz wylania w tym temacie krytyki jak i pochwał. Mam nadzieję, że tego drugiego będzie więcej.

 

Forum było testowanie wraz z nowymi modyfikacjami (dziękujemy DawPi) jednak w innych warunkach, tak więc może coś nie działać. Mamy świadomość kilku błędów, liczymy jednak, że pomożecie znaleźć nam więcej.

 

Prosimy też o wyrozumiałość. Chcieliśmy jak najszybciej uruchomić forum, toteż pewne rzeczy będziemy zmieniali jeszcze teraz na żywym organizmie.

 

 

Proszę zerknijcie też, na poniższe zasady, które zostały zaktualizowane. Chętnie poznamy uwagi i wprowadzimy (być może) zmiany za waszymi sugestiami.

 

 

Pozdrawiam,

apze

 

 

 

 

Ogólne postanowienia:

# Rejestracji dokonuje się poprzez zapoznanie się z niniejszym regulaminem, wypełnienie formularza oraz aktywację konta zgodnie z instrukcją przesłaną na podany w czasie rejestracji adres e-mail.

# Jedna osoba może posiadać na forum tylko jedno konto.

# Nick'ów na forum nie zmieniamy. W uzasadnionych przypadkach możemy np: dopisać adres strony, zmienić nazwisko.

# Udział w dyskusjach forum jest bezpłatny.

# Wszystkie działy z wyłączeniem działów "Narzędzia" "Wycena i Opinia" "Wolne Domeny" są dostępne dla Gości.

# Publikując swoją wypowiedź na forum sprawiasz, że staje się ona częścią bazy danych strony di.pl i będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych przez nieokreśloną długość czasu. Ponieważ w przeszłości wielokrotnie nasze forum padało ofiarą usuwania swoich wypowiedzi, co powodowało zaburzenie struktury tematu oraz chaos musisz być świadom, że administracja forum ma prawo przetrzymywać i przywracać Twoje publiczne wypowiedzi, a Ty nie będziesz miał możliwości trwałego ich usunięcia pomimo faktu, że jesteś ich autorem. Jeżeli masz zamiar: zadać pytanie, wypowiedzieć się, umieścić ogłoszenie, a następnie usunąć to nie korzystaj z forum.

# Administracja forum zastrzega sobie prawo do usunięcia konta bez uprzedzenia w przypadku notorycznego łamania regulaminu lub przedstawienia fałszywych danych.

# Administratorzy i moderatorzy maja prawo do skasowania, przeniesienia, edycji tematu lub postu, który narusza regulamin i nie muszą tłumaczyć się nikomu ze swoich poczynań.

# Regulamin powinien być respektowany przez każdego użytkownika forum. Użytkownicy nie przestrzegający regulaminu będą karani poprzez upomnienie, ostrzeżenie oraz zablokowanie dostępu do forum na okres kilku dni.

# Administrator i Moderator są autorytetami na forum i nie należy podważać ich decyzji ani prowadzić bezsensownej wymiany zdań próbując dojść swojej racji.

 

Zasady obowiązujące podczas pisania postów:

01# Odpowiadając w danym wątku nie należy odchodzić od głównego tematu (tworzenie OT - Off Topic).

02# Zanim o coś zapytasz użyj opcji szukaj być może temat został już poruszony na naszym forum.

03# Niektóre działy posiadają swój dodatkowy regulamin.

04# Staraj się dobrze tytułować tematy zakreślając w nich problem, założenie tematu w stylu "Pomocy" grozi ostrzeżeniem.

05# Na całym forum wzbronione jest reklamowanie własnych domen zarezerwowanych i testowanych.

06# Do załatwiania prywatnych spraw służy opcja PW (Prywatna Wiadomość).

07# Wywołanie i/lub podtrzymywanie kłótni jest zabronione, grozi ostrzeżeniem oraz zablokowaniem dostępu do forum przez kilka dni.

08# Nie piszemy bezsensownych i pustych postów nie wnoszących nic do dyskusji (emoty, "Hehe", "." „+1” itp).

09# Zabronione jest zbędne pisanie WIELKIMI LITERAMI lub NaPrZeMiEnNie.

10# Nie wolno używać uciążliwego formatowania tekstu (różne, duże i kolorowe czcionki).

11# Nie piszemy postów jeden pod drugim tylko edytujemy.

 

Zasady dotyczące sygnatur, podpisów:

01# Nie mogą zawierać treści obraźliwych i łamiących polskie prawo.

02# Nie powinny zawierać linków do stron erotycznych oraz łamiących polskie prawo.

03# Maksymalny rozmiar tekstu to trzy linie, linia pusta także jest linią.

04# Maksymalny rozmiar czcionki to 3.

05# Zabrania się umieszczania linków oraz podawania adresów w formie tekstu do konkurencyjnych forów, grup dyskusyjnych oraz konkurencyjnych serwisów.

06# Zabrania się umieszczania jakiejkolwiek grafiki w sygnaturze.

07# Sygnatura nie powinna stanowić reklamy zaparkowanych domen w kontekście pozycjonowania oraz zwiększenia zarobków. Zaparkowane domeny można reklamować nadając linkom nazwy domen i/lub używając informacji "Na Sprzedaż".

Przykład nadużycia "darmowe mp3" odnosząca do zaparkowanej domeny www.twojedarmowemp3.pl

 

Zasady działu "Handel i Ogłoszenia":

#Domenę można umieścić tylko w jednym dziale. Jeżeli jest to przykładowo polska domena z ruchem, należy się zdecydować na jeden dział.

#W dziale "Inne Ogłoszenia" można zamieszczać tylko ogłoszenia związane z tematyką domen.

#W tym dziale nie można podnieść/odświeżyć tematu.

#Domenę kolejny raz na sprzedaż można dać po upływie minimum 3miesięcy.

#Nie sprzedajemy domen firm - nie popieramy cybersquattingu

#Nie sprzedajemy domen, które nie zostały zarejestrowane (testy, rezerwacje).

#W dziale 'handel i ogłoszenia' można założyć tylko jeden temat na dzień.

#Gdy użytkownik prosi o oferty na PW, mieszące się w konkretnym pułapie cenowym, konkretnym rozszerzeniem itd. należy przedstawić oferty zgodne z oczekiwaniami. Inne oferty będą usuwane.

#Ten dział to nie "Wycena i Opinia" - opiniowanie domen lub postowanie niezwiązane z ofertą sprzedaży będzie karane.

W przypadku niestosowania się do tych zasad post może zostać usunięty, a autor ukarany ostrzeżeniem.

 

Regulamin działu "Wycena i Opinia":

#Nie wyceniamy tutaj domen patrząc na jej nazwę i pisząc pierwszą lepszą liczbę, która nam przyjdzie do głowy.

#Staramy się wycenić jej REALNĄ wartość - czyli tyle ile można na niej zarobić na dzień dzisiejszy.

#Prosimy o opisanie domeny do wyceny.

#W treści prosimy o podanie takich informacji jak:

Jaki domena ma ruch i skąd pochodzi, jeśli jest z wyszukiwarek to:

* z jakich wyszukiwarek

* na jakie frazy była pozycjonowana i jakie ma pozycje

* ilość backlinków

* jej aktualny PageRank

* ranking Alexa

Jeśli ruch jest type-in to warto go opisać:

* ile go jest

* jaka jest ewentualna grupa docelowa

* z jakiego kraju/kontynentu pochodzi

* ewentualnie jakie jest overture z rozszerzeniem (można sprawdzić na nichebotclassic.com) i ile obecnie zarabia z parkingu

Aby zdobyć większość tych informacji wystarczy wkleić wynik z urltrends.com

#Do wyceny można zgłosić tylko swoje domeny.

#Nie wyceniamy domen firm - nie popieramy cybersquattingu

#Nie wyceniamy domen, które nie zostały zarejestrowane oraz domen, które są testowane (DNT).

#W dziale 'wycena i opinia' można założyć tylko jeden temat na dzień.

#Temat można podnieść/odświeżyć tylko raz.

#Domenę kolejny raz do wyceny można dać po upływie minimum 3 miesięcy.

#W przypadku niestosowania się do tych zasad post może zostać usunięty, a autor ukarany ostrzeżeniem.

 

Zabronione jest wykorzystywanie w celu rozpowszechniania jakichkolwiek wypowiedzi, poradników i artykułów zamieszczonych na forum bez zgody autora.

email: administracja (znak specjalny małpa) di.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

wygląda nieźle. I czat działa :D

Jak znajdę coś co nie binga to dopiszę do wąŧku. Dzięki za odpalenie forum z powrotem, bo to było cięzkie 18h w moim życiu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moglibyscie dodac odnosnik do "Oznacz wszystko jako przeczytane" w "Wyswietl nowa zawartosc".

 

Czat dla zwyklych uzytkownikow chyba nie dziala, przynajmniej mi nie dziala - brak uprawnien.

 

Czcionka w cytatach tez moglaby miec inny kolor niz jasno szary :)

Edited by pokoleniex

Share this post


Link to post
Share on other sites

wygląda nieźle. I czat działa :D

Jak znajdę coś co nie binga to dopiszę do wąŧku. Dzięki za odpalenie forum z powrotem, bo to było cięzkie 18h w moim życiu :D

 

Tak dziko trochę :P Trzeba się przyzwyczaić, jak do wszystkiego w życiu.

 

Również cierpiałem katusze przez ten cały czas poza forum ;)

 

PS. U mnie przy próbie wejścia na chat pojawia się komunikat:

 

Nie posiadasz uprawnień pozwalających na korzystanie z czatu.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wszyscy muszą wprowadzać nowe wersje serwisów ostatni? :P Przestaję nadążać z przyzwyczajaniem się...

 

Pytanie techniczne: w nowym forum ciężko mi się zorientować, w których wątkach zostały dodane nowe posty, a w których nie - jak to jest rozróżniane obecnie? Pamiętam, że przed zmianą było to czytelne i wiedziałem, gdzie są nowe wpisy do przeczytania.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wszyscy muszą wprowadzać nowe wersje serwisów ostatni? :P Przestaję nadążać z przyzwyczajaniem się...

 

Pytanie techniczne: w nowym forum ciężko mi się zorientować, w których wątkach zostały dodane nowe posty, a w których nie - jak to jest rozróżniane obecnie? Pamiętam, że przed zmianą było to czytelne i wiedziałem, gdzie są nowe wpisy do przeczytania.

 

DD

 

Po prawej stronie u góry masz "Wyświetl nową zawartość" po kliknięciu tego przenosi Cię na stronę gdzie masz z lewej strony na belce różne opcje sortowania - m.in. nieczytana zawartość, nowe posty od ostatniej wizyty, ostatnich 24 godzin itp. Z tego co widzę to te jeszcze nieprzeczytane mają przy nazwie tematu "ciemny dymek", a przeczytane jaśniejszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie, ale mogliście uprzedzić.

Dokładnie.

Musiałem się poddać terapii odwykowej... to było straszne :P

Tak jak wyżej Daniel napisał... czy wszyscy musicie wprowadzać jednocześnie zmiany? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

odnośnie regulaminu - w części dotyczącej sygnatur pojawia się zapis:

 

04# Maksymalny rozmiar czcionki to 3.

 

aktualnie do wyboru: 8, 10, 12, 14 ... ;)

Edited by thurisaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że coś się też wysypało i szybciej niż zwykle temat, który ostatnio założyłem w dziale "Wycena i Opinia" przestał być "anonimowy".

Chyba, że to tylko u mnie widzę, że ja jestem jego autorem :unsure:

 

PS. Czemu nie można lajkować własnych postów?? :P hehe

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prawej stronie u góry masz "Wyświetl nową zawartość" po kliknięciu tego przenosi Cię na stronę gdzie masz z lewej strony na belce różne opcje sortowania - m.in. nieczytana zawartość, nowe posty od ostatniej wizyty, ostatnich 24 godzin itp. Z tego co widzę to te jeszcze nieprzeczytane mają przy nazwie tematu "ciemny dymek", a przeczytane jaśniejszy.

Dzięki. Faktycznie, chociaż ja chyba wolałbym tak jak poprzednio, czyli dodatkowo przeczytane wątki bez pogrubienia tytułu (tak chyba było wcześniej?).

 

Chyba nie działa edycja stopki - nie można dodawać linków? Chyba, że robię coś źle.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że coś się też wysypało i szybciej niż zwykle temat, który ostatnio założyłem w dziale "Wycena i Opinia" przestał być "anonimowy".

Chyba, że to tylko u mnie widzę, że ja jestem jego autorem :unsure:

 

PS. Czemu nie można lajkować własnych postów?? :P hehe

 

I tak nie działa -chciałem Ci pochwalić post i:

 

 

Wystąpił błąd

 

 

Wykorzystałeś już dzienny limit pozytywnych głosów reputacji.

 

Po kliknięciu w Lubię to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Małe" forum się zrobiło. (czcionki i w ogóle)

Chyba nie zlicza wejść w dziale "Handel i ogłoszenia--> Domeny Polskie"

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Małe" forum się zrobiło. (czcionki i w ogóle)

Chyba nie zlicza wejść w dziale "Handel i ogłoszenia--> Domeny Polskie"

 

Z tego co widzę to nigdzie nie zlicza wejść.

 

Edit: W sumie w tym wątku zlicza. Dziwne :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co Wy na to aby zrobić te kolory trochę ciemniejsze? Nie wiem czy to wina mojego monitora, ale strasznie się to wszystko zlewa i mam prawie cały ekran biały :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy pod linkiem "Aktualizacje statusu" z prawej strony forum jest jakas prywatna korespondencja ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
    • dziś zakończenie aukcji
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×