Jump to content
Sign in to follow this  
Icebreaker

gorzelnie.pl

Recommended Posts

Zależy jak długo ją masz i ile zainwestowałeś. Sam fakt, że się zastanawiasz przemawia za tym, żeby to rynek wycenił, czyli --> LM

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie daję do wyceny domen których jestem pewien :)

Przede mną domena była u jednego z forumowiczów wystawiona z kt 50 000 pln :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie daję do wyceny domen których jestem pewien :)

Przede mną domena była u jednego z forumowiczów wystawiona z kt 50 000 pln :)

Typuję LM, jakoś trudno mi wymyślić dobre (intratne) zastosowanie...

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam podobną #destylarnie.pl i potrzymam ją ze względu na to, że było już zainteresowanie i dziwne podchody ze strony właściciela .eu

Miłeś na nią jakieś zapytania? Ciekawa organizacja: zgp.org.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam podobną #destylarnie.pl i potrzymam ją ze względu na to, że było już zainteresowanie i dziwne podchody ze strony właściciela .eu

Miłeś na nią jakieś zapytania? Ciekawa organizacja: zgp.org.pl

Właśnie w tym roku nie było żadnego zapytania. Jednak też właśnie podobne domeny są cenione.

a ta organizacja.. moja domena dla nich idealna.. jednak jak widać niestety wolą mieć chyba swoją 3lit .org.pl ;)

Ktoś jeszcze napisze swoje odczucia o domenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobacz jak łatwo można taką stronę wypozycjonować biorąc pod uwagę optymalizację tej www.gorzelnia.net :)

Ta gorsza strona wygląda tak: słowo szukane jest średnio 15000 razy w miesiącu a prawie wszystkie dotyczą

jakiegoś klubu który nazywa się gorzelnia. Jedyne co mi się nasuwa pod tą domeną to jakieś forum o wódkach świata.

Kiedyś szukałem miejsca na reklamę na portalach piwnych i tam fora, w szczególności jedno, całkiem dobrze się mają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobacz jak łatwo można taką stronę wypozycjonować biorąc pod uwagę optymalizację tej www.gorzelnia.net :)

Ta gorsza strona wygląda tak: słowo szukane jest średnio 15000 razy w miesiącu a prawie wszystkie dotyczą

jakiegoś klubu który nazywa się gorzelnia. Jedyne co mi się nasuwa pod tą domeną to jakieś forum o wódkach świata.

Kiedyś szukałem miejsca na reklamę na portalach piwnych i tam fora, w szczególności jedno, całkiem dobrze się mają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×