Jump to content
Sign in to follow this  
dan888

Kilka pytań odnośnie sprzedaży na AM

Recommended Posts

Mam kilka niejasności odnośnie sprzedaży na AfterMarket. Mam nadzieję, że mi je troszkę rozjaśnicie :)

 

1. W formularzu rejestracyjnym NIP nie był wymagany. Czy jeśli chciałbym tylko rejestrować i sprzedawać domeny (bez kupowania), też muszę go wypełnić?

2. Mam pytanie o wystawianie oferty sprzedaży. Od czego zależy np. to kiedy przy ofercie kupna widnieje cena, a kiedy jest napisane, że są jakieś oferty, ale cena jest zakryta?

3. Ile czasu oferta kupna pozostaje aktualna (wiążąca) jeśli jakiś czas nie będę jej akceptować a czekam na kolejne i dalej - ile mam czasu na rozpatrzenie kontroferty?

4. Czy kod AuthInfo zawsze mogę wydobyć jeśli mam zarejestrowaną domenę, czy opcja wystawienia sprzedaży z przekazaniem AuthInfo jest najlepsza i w końcu - kiedy mam go przekazać kupującemu, po tym jak wpłaci pieniądze czy też ja muszę wpierw mu go przekazać (i jaka jest wtedy gwarancja, że wpłaci mi pieniądze po tym)?

 

Pewnie te pytania większości wydadzą się banalne i oczywiste, jednak mi zależy na odpowiedzi i liczę, że ktoś poświęci chwilkę i mnie oświeci.

 

 

 

 

Dzięki!

 

 

P.S. Znacie może jakąś darmową i dobrą stronę do sprawdzania prognozy ruchu na konkretne domeny .pl. Korzystałem jakiś czas z adwords, ale ostatnio zaszły tam zmiany i teraz już nie odwiedzam tej strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odpowiedzi znajdziesz w pomocy AM

 

1. nip jest potrzebny do faktury, dla osoby fizycznej nie

2. sam to ustawiasz, to są typy oferty - "negocjuj" (bez ceny) i "kup teraz" (z ceną),

3. 2 tyg.

4. to jest automatyczne, jesli zaakceptujesz ofertę to nie musisz juz nic robic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×