Jump to content
bartxx86

NaturalMedicine.pl

Recommended Posts

NaturalMedicine.pl

 

Na ile ją wyceniacie dla KK, a na ile w transakcji D2D?

 

Miałem już ofertę od KK na 1k, ale imho jest więcej warta. Pora więc to zweryfikować ;-)

 

Najpopularniejsze końcówki zajęte, pod .com.pl sklep z preparatami naturalnego pochodzenia.

 

Z góry dzięki za opinie.

BB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena oscylująca około 1000 to raczej na dany moment uczciwa propozycja za dwuczłonową angielskojęzyczną domenę. W przyszłości może ona zyskać na wartości bo zdecydowanie ma sens jednak trzeba będzie troszkę poczekać.

Patrycja

 

 

#BioMedycyna.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

NaturalMedicine.pl

 

Na ile ją wyceniacie dla KK, a na ile w transakcji D2D?

 

Miałem już ofertę od KK na 1k, ale imho jest więcej warta. Pora więc to zweryfikować ;-)

 

 

Może dało się wyciągnąć od tego klienta 1,5k PLN (a może nie), za tyle chyba bym spokojnie sprzedał.

 

D2D jakieś 70-100 PLN według mnie.

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że jest zapotrzebowanie na domeny z tej branży - dlatego też coś tam kolekcjonuję. Z pewnością przydałaby się jeszcze edukacja przedsiębiorców: sklep-naturalna-medycyna.com.pl :ph34r:

Dopiero za drugim razem zapamiętałem (reklama w radio).

 

Tak jak Patrycja pisze - z wiekiem domena nabierze wartości. Teraz 1,5-2k, to dobra cena. Na pewno bym jej nie oddał za 100zł w d2d, które jest do osiągnięcia.

 

 

# MedycynaNaturalna24 *pl

# MedycynaNaturalna *com.pl

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajmowałem sie handlem ziołami i suplementami w latach 2002 - 2010. Nawet jeśli dobrze pamiętam około roku 2006 przysłał mi jakiś domainer spam nt. domeny zbliżonej do mojej (tzn tej której aktualnie wtedy używałem bo kilka się przewinęło) ale odesłałem go z kwitkiem (tak na marginesie to teraz mam na tę domnę opcję mimo, że już wypadłem z tej branży).

 

Zgodzę się z przedmówcami, że zapotrzebowanie w branży na domeny może się zwiększyć w przyszłości ale na dzień dzisiejszy (+ rok do przodu) nie liczyłbym na jakiś przełom. Kilka miesięcy temu złapałem 4 literową nazwę ziela na bazie którego sporządza się suplementy do włosów (odżywki, szampony, barwniki itp.). Z ciekwaości sprawdziłem temat i jest jeszcze wiele wolnych domen będących nazwami ziół/alkaloidów, które zdecydowanie lepiej nadają cię na brand sklepu niż przydługawa nazwa "naturalmedicine.pl".

 

Biorąc nawet po uwagę fakt że "naturaledicine" to nazwa szersza i bezpodstawnie ograniczam ją tylko i wyłącznie do handlu suplementami i ziołami nie liczyłbym na to że jakiś bioenergoterapeuta lub inny "szaman" zdecyduje się wydać na nią kilka tysięcy złotych.

 

Reasumując: bez skrupułów przyjąłbym ofertę na 1k!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogłeś brać ten 1k w ciemno... Na 1,5k się nie zgodził? Jaką dałeś kontrofertę?

 

5k. Może i mogłem, ale czuję, że nawet jeśli nie teraz to za jakiś czas uda mi się wyciągnąć z niej więcej niż ten 1k ;-)

 

Coś często nie akceptujesz tych ofert od KK :)

 

Czy ja wiem czy tak często. Na pewno odrzucam takie na 10-100 pln.

Ostatnie dwie wyższe jakie odrzuciłem okazały się być dobrze podjętymi decyzjami i zaowocowały całkiem ładnymi sprzedażami.

Nie powiem jednak bo zdarzyło mi się też przeliczyć, ale suma summarum wychodzę na tym in plus ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×