Jump to content
Sign in to follow this  
dan888

Aukcje FM

Recommended Posts

Mam pytanie. Wolę wcześniej się upewnić, żeby nie zrobić czegoś wbrew regulaminowi.

Sprawa wygląda tak - kończę tworzyć stronkę, która będzie zawierała spis moich aukcji na AfterMarket, aktualnie są to trzy aukcje zwykłe i sporo aukcji First Minute (uważam,że sporo wartościowych, cześć ma już oferty). Chciałbym link do tej stronki umieścić np. pod swoimi postami lub wrzucić do działu ogłoszeń jako rodzaj portfolio, które bym stale aktualizował.

 

W regulaminie di.pl jest napisane, że "nie sprzedajemy niezarejestrowanych domen". Jednak nie jestem pewny czy ten punkt odnosi się do mojego problemu. Po 1 - oprócz aukcji FM, na stronce będzie też info o standardowych aukcjach. Po 2 - mimo wszystko wydaje mi się, że ten punkt odnosi się bardziej do sytuacji, gdy ktoś sobie rezerwuje domeny i robi zapytanie, aby wiedzieć, które zarejestrować lub, na które będzie miał kupca jeszcze przed rejestracją. Ja natomiast podawałbym aukcje, które są wystawione na giełdzie i dostępne do kupna, mimo że nie zarejestrowane. Byłaby to więc raczej informacja o aukcjach na giełdzie, niż sprzedaż niezarejestrowanych (gdyż nie kieruje oferty bezpośrednio do kogoś, a poza tym nie ma to charakteru spekulacji - każdy może kupić je za tyle za ile wylicytuje, nie odwołuję ofert).

 

Jeśli zabłądziłem w moim rozumowaniu proszę mnie poprawić. Po prostu nie chciałem robić nic pochopnie, chce wiedzieć czy nie naruszę regulaminu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz umieścić link do takiej strony w stopce, nie złamiesz tym regulaminu. Tak samo możesz umieścić w stopce link do aukcji fm, nie możesz za to w dziale handel, bo już regulamin złamiesz.

 

Drugiego pomysłu - tematu, który byś aktualizował nie zrealizujesz w ogóle na tym forum, bo temat sprzedaży można podbić tylko raz, a zmienić treść postu tylko przez godzinę od jego napisania.

 

Aha i punkt regulaminu o niezarejestrowanych domenach odnosi się do aukcji fm, bo te domeny są tylko zarezerwowane.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz umieścić link do takiej strony w stopce, nie złamiesz tym regulaminu. Tak samo możesz umieścić w stopce link do aukcji fm, nie możesz za to w dziale handel, bo już regulamin złamiesz.

 

Drugiego pomysłu - tematu, który byś aktualizował nie zrealizujesz w ogóle na tym forum, bo temat sprzedaży można podbić tylko raz, a zmienić treść postu tylko przez godzinę od jego napisania.

 

Aha i punkt regulaminu o niezarejestrowanych domenach odnosi się do aukcji fm, bo te domeny są tylko zarezerwowane.

 

Ja cały czas mam linki do aukcji FM w stopkach ;-) Inna sprawa, że rzadko kiedy co piszę cokolwiek na forum :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, tak szybko i na temat, ludzie tutaj są naprawdę pomocni :) .

 

Jak widzicie, za pozwoleniem ;) , umieściłem pod moimi postami link do mojej nibystronki (nie umiem projektować stron, ważne, że czytelne :D ) .

 

Będę na niej stale aktualizował listę bieżących aukcji.

 

Jak ktoś chce może ocenić jej zawartość, ewentualnie jakieś sugestie, aby była bardziej przejrzysta (tylko nie piszcie, abym linkował domeny lub pisał kiedy się kończą poszczególne aukcje bo przy takiej ilości byłoby to dosyć uciążliwe, bardziej proszę o uwagi typu szata graficzna, wielkość czcionki etc.).

 

 

Pozdrawiam moi drodzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tło powoduje, że nie chce się czytać tej listy :)

 

Poza tym daj linki do aukcji przy każdej domenie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Specjalnie dla ciebie enelce (i dla siebie pewnie też :) ), ukróciłem moją fantazję i poszedłem w stronę minimalizmu i przejrzystości. Białe tło, większa czcionka, myślę, że teraz nie będzie już tak męczyć oczu.

 

A jeśli chodzi o linki do poszczególnych domen, pomyślę o tym jak będzie ich dużo mniej do ogarnięcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. orientujecie się może gdzie mógłbym wrzucić link do tej stronki, aby ktoś kto szuka domen to zauważył. Gdzie reklamujecie swoje portfolio/aukcje. Gumtree? Jakieś toplisty, katalogi?

Edited by dan888

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×