Jump to content
xxx

Wakacyjna obniżka az.pl

Recommended Posts

Ile w takim razie w tej promocji kosztuje .pl? 8,90 x 1/2 (netto) = 5,47 brutto?

 

Czy zapis w regulaminie o możliwości skorzystania z kodu rabatowego tylko raz oznacza, że jeśli chcę kupić 10 domen każda po 50% taniej, to muszę zrobić to za jednym razem (jednym zamówieniem)?

Inaczej, jeśli kupię jedną domenę, to następnej już za 50% nie kupię -dobrze rozumiem?

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Domeny .pl kosztują w przypadku pierwszych 10 szt 6.90/2=3,45 netto (4,24brutto)

a kolejne domeny .pl 8,90/2 = 4,45 netto( 5,47 brutto)

Skorzystać z promocji można tylko jeden raz poprzez kliknięcie na mail rabatowy lub złożenie zamówienia na rejestrację domen poprzez stronę www.az.pl wpisując widoczny kod rabatowy w podsumowaniu koszyka.

Czyli jak pisze użytkownik "xxx" musi to być jedno zamówienie z ilością domen jakie chcą Państwo zrejestrować.

Należy jednak pamiętać o limitach:

 

Klient lub Partner może zamówić wyłącznie 20 domen, 20 domen DNT oraz 5 opcji które zostaną objęte promocją, każda kolejna dodana domena ponad limit nie wlicza się do rabatu.

 

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam

 

Kamila Sitek

 

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziękuję, jeszcze jedno pytanie: czy technicznie jest możliwe aby dodać domeny do zamówienia i go nie realizować, tzn. dodać .pl do rezerwacji na 14 dni, po czym co 2-3 dni dodać jeszcze kilka domen i zrealizować zamówienie jako jedno wspólne np. po tygodniu?

Edited by xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdeczenie

 

 

Niestety nie ma takiej możlwości, ponieważ nie mamy mechanizmu do

przechowywania niezrealizowanych zamówień.

 

Proszę pamietać, że promocja "Wakacyjna obniżka cen - wybrane domeny za 50% ceny!"

trwa do 03.07.2012r. (godz. 18.00).

 

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klient lub Partner może zamówić wyłącznie 20 domen, 20 domen DNT oraz 5 opcji które zostaną objęte promocją, każda kolejna dodana domena ponad limit nie wlicza się do rabatu.

 

Niestety, opcje chyba nie sa objete promocja, bo mimo wpisania poprawnego kodu rabatowego przy skladaniu zamowienia, cena dla uslug w koszyku nie ulega zmianie ("Twój kod jest poprawny" i "Oszczędzasz: 0 zł")...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiem, że promocja tylko do dziś, ale ile zapłacę za DNT, jeśli kupię 10 domen plus 20 DNT?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

 

Ceny promocyjne zostały indywidualnie omówione z użytkownikiem "xxx"

na priv.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co z opcjami, dla ktorych nie nalicza sie rabat, mimo iz wedlug regulaminu sa objete promocja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to dobry temat na moje pytanie, ale 18.07.12 przechwyciłem w AZ jedną domenę. Jakaś promocja - jedno przechwycenie za free. Mam tę domenę, nic nie zapłaciłem.

Dziś dostałem maila:

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za zainteresowanie usługą PRZECHWYTYWANIA DOMEN.

 

Pragniemy poinformować, że nie dokonali Państwo opłaty za usługę przechwycenia domen wraz z rejestracją.

 

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o dokonanie zaległej płatności na kwotę 38.89 zł netto.

 

Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy:

 

WBK S.A. O/Szczecin

nr rachunku: 90 1090 1492 0000 0000 4900 8579

 

Tytułem wpłaty prosimy podać: Przechwycenie + rejestracja.

 

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pod adresem: broker@az.pl.

 

Dziękujemy!

 

 

Zespół AZ.pl

 

Czegoś nie doczytałem w regulaminie? O co kaman? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to dobry temat na moje pytanie, ale 18.07.12 przechwyciłem w AZ jedną domenę. Jakaś promocja - jedno przechwycenie za free. Mam tę domenę, nic nie zapłaciłem.

Dziś dostałem maila:

 

 

 

Czegoś nie doczytałem w regulaminie? O co kaman? :huh:

 

Ja dostałem taką samą wiadomość, z tym, że nic nie dodałem do przechwycenia, napisałem już ticket do nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dostałem taką samą wiadomość, z tym, że nic nie dodałem do przechwycenia, napisałem już ticket do nich.

Dostałem od nich maila:

Pragniemy poinformować, że promocja "Przechwyć i zarejestruj 2 domeny .PL za DARMO" została zakończona w dniu 03.07.2012.

 

O terminie zakończenia promocji został Pan poinformowany drogą e-mailową w mailu promocyjnym w dniu 19.06.2012.

 

 

Zamówienie za 0 zł, które udało się Panu wygenerować po terminie zakończenia promocji "Przechwyć i zarejestruj 2 domeny .PL za DARMO", zostało wygenerowane w wyniku w wyniku błędu systemu.

 

No to ten... yy <_< Spoko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×