Jump to content
Sign in to follow this  
ryskadow

opcja w Aftermarket.pl "szukam domeny"

Recommended Posts

Na zgloszony ticket do AM nikt nie potrafi od tygodnia sensownie odpowiedziec, wiec zapytam tutaj ;)

 

Jest taka opcja w AM

http://www.aftermarket.pl/wanted.php

 

odpowiedzialem na ogloszenie kupujacego, zaplacilem za to!

moja domena pojawila sie na górze ogloszenia z informacja, ze kupujacy zainteresowal sie moja domena

 

i teraz jest problem czy dostaliscie kiedykolwiek informacje na email ze ktos zainteresowal sie Waszą domena?

czy kupujacy sam sie kontaktowal?

jak skontaktowac sie z takim kupujacym gdy nie zna sie jego domeny ?

 

od ogloszenia i zainteresowania moja domena minął tydzien, wiec jesli kupujacy czeka na moja reakcje, to jej nie bedzie, bo ja nie potrafie sie skontaktowac z klientem, support nie wie o co chodzi , wszystko utyka w "dziale technicznym"

 

ja gdybym byl kupujacym, to bym pomyslal ze sprzedawca jest nie powazny, i zrezygnowal z zakupu po takim czasie.....

 

 

czyli czy ktos z Was otrzymal powiadomienie ze kupujacy zainteresowal sie Wasza domena?

 

 

RYszard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma odzewu.

Sam zaproponowalem domene, ktora ogloszeniodawca jest zainteresowany ale nie wiem jak dlugo taka sytuacja moze trwac no i jak sie taki zainteresowany ma skontaktowac ze sprzedajacym.

Nie przychodzi zadne info o tym, ze ogloszeniodawca wykonuje jakies ruchy.

Juz gdzie na forum ktos o tym pisal...

 

Odnosze wrazenie, ze ta funkcja (wanted) nie dziala i mam nadzieje, ze nie sluzy ona do skubania kasy z salda.

Edited by maryuse
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupujący się do mnie odezwał. Nawet w przypadku 2 domen którymi był zainteresowany, jednak był w stanie wydać średnie xx za domenę :)

 

I w tym też momencie przestałem się interesować tą funkcjonalnością AM ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupujący się do mnie odezwał. Nawet w przypadku 2 domen którymi był zainteresowany, jednak był w stanie wydać średnie xx za domenę :)

 

I w tym też momencie przestałem się interesować tą funkcjonalnością AM ;)

 

Domyślam się , ale tam chyba było napisane, że chodzi o d2d ceny ;)

 

Mnie się ta funkcja bardzo podoba, właśnie przed chwilą kupiłem jedną znalezioną tam domenę - więc zgłaszający powinien być zadowolony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie powinna być jeszcze jedna, obowiązkowa opcja przy tych ogłoszeniach: budżet na domenę. Bez tego czytając już wcześniej wasze opinie nie zawracam sobie tym działem głowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupujący się do mnie odezwał. Nawet w przypadku 2 domen którymi był zainteresowany, jednak był w stanie wydać średnie xx za domenę :)

 

I w tym też momencie przestałem się interesować tą funkcjonalnością AM ;)

 

czyli kupujacy musi sie sam odezwac, przez formularz kontaktu ?

jesli jest to KK to moze tego sie nie domyslic.....?

 

czy dajacy ogloszenie otrzymuje raz dziennie powiadomienie, ze ktos dodal domene do listy?

czy raczej codziennie musi przegladac swoje ogloszenia i patrzeć co nowego doszlo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×