Jump to content
Sign in to follow this  
maryuse

Domena moja (chyba?)

Recommended Posts

Nie zakładam tematu w wątku dotyczącym AM, tak samo jak i w wątku dotyczącym Premium z uwagi na przeciwników i zwolenników obu serwisów.

 

Pewnie nie napiszę nic odkrywczego ale radzę aby nad tym przypadkiem się zastanowić.

 

To że AM zmienił adresy e-mail na swój - o tym już było ale, że nie zmienił adresu e-mail z byłego abonenta na obecnego - Czy było?

 

Otóż transferowałem domenę z AfterMarket do Premium i okazało się, że adres e-mail, na który wyszedł e-mail z linkiem do transferu to adres (prawdopodobnie) byłego abonenta (jest imię), gdyż domena, której przypadek dotyczy jest w moim panelu, mogę nią zarządzać (oprócz transferu oczywiście).

 

Czy otrzymywaliście dziwne maile o potwierdzaniu transferów domen, których już dawno nie mieliście albo oferty zakupu tychże? Myślę, że przypadek o którym piszę jest to wlaśnie ten przypadek.

 

Dlaczego o tym piszę? Odpowiadam pytaniem:

Czy mamy pełną wiedzę na temat tego, czy KK składa nam ofertę zakupu domeny, skoro mail trafia do poprzedniego abonenta?

Jak to się dzieje (albo nie dzieje), że dane nowego abonenta nie są zmieniane na poziomie Whois.

I ostatnie pytanie:

Jeśli jakiś serwis padnie - czy możemy być spokojni o swoje domeny, skoro NASK wyśle info do byłych abonentów domen? Co z tego, że NASK ma kontrolę nad danymi abonentów skoro dane te są nieaktualne?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×