Jump to content
Sign in to follow this  
Erxar

Slowa kluczowe dla ...

Recommended Posts

Mam sredniej jakisci (bo wy macie dobrej) literowki youtube i naszej klasy, niestety mimo calkiem sporej (jak na moje portfolio) liczby wejsc nie zanotowalem zadnego klicka! Jakie macie slowa kluczowe oraz generalnie tematyke na tych literowkach?

 

Z gory dziekuje za odpowiedz :lol:

 

Edit: Ktore reklamy sa najdrozsze? W kategorii games dostaje glownie 0.01$ natomiast w innych np. komputery dostaje okolo 0.06$. Moze warto wstawic wszedzie najdrozsze reklamy nawet kosztem paru klikniec?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie sadze aby ktos zdradzil Ci takie informacje.

 

Dobrze powiedziałeś - nie sądź...

 

U mnie w ND lit. youtube.pl - ctr 36%

kategoria: leisure/events

subkat: humor

keywords: humor smieszne filmiki movie music

layout: mp3/dzwonki

 

Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzięję, że mój post nie spotka się z tzw. "pojazdem", ale nie chciałem zakładać kolejnego tematu, bo pytanie mam takie samo, tylko inne domeny. A więc jakie proponowalibyście keywordy dla literówek gratki i smoga?

 

Obecnie mam:

Gratka: gratka; ogłoszenia; nieruchomości; motoryzacja; usługi --> CTR: 12,00%

Smog: humor; śmieszne filmiki; teledyski; smog; pudelek --> CTR: 6,67%

 

Będę wdzięczny za sugestie. Sorki, Erxar.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze powiedziałeś - nie sądź...

 

Skoro wolisz dzialac na wlasna szkode udzielajac takich informacji to Twoja sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dlaczego na wlasna szkode?? , przeciez nie pyta sie jaka nowa super domene zarejestrowac a tylko slowa kluczowe do domeny ktorą posiada , wiec jaką szkode tu widzisz,?

Share this post


Link to post
Share on other sites
dlaczego na wlasna szkode?? , przeciez nie pyta sie jaka nowa super domene zarejestrowac a tylko slowa kluczowe do domeny ktorą posiada , wiec jaką szkode tu widzisz,?

Chodzi o budżety reklamodawców. Jak wszystkie parkingi literówek n-k zaczną jechać na tym samym kluczu to dobrze płatne reklamy mogą szybko zniknąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzięję, że mój post nie spotka się z tzw. "pojazdem", ale nie chciałem zakładać kolejnego tematu, bo pytanie mam takie samo, tylko inne domeny. A więc jakie proponowalibyście keywordy dla literówek gratki i smoga?

 

Obecnie mam:

Gratka: gratka; ogłoszenia; nieruchomości; motoryzacja; usługi --> CTR: 12,00%

Smog: humor; śmieszne filmiki; teledyski; smog; pudelek --> CTR: 6,67%

 

Będę wdzięczny za sugestie. Sorki, Erxar.

 

Any ideas? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Any ideas? :lol:

 

mysle, ze jak na literowki tych portali to Twoje domeny sa dosc dobrze zoptymalizowane i niewiele wiecej da sie z nich wycisnac. Moze zmienic parking?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, odpowiedź na moje pytanie raczej nie będzie działaniem na czyjąś szkodę w rozumieniu Sainta, bo zarejestrowałem wszystkie najlepsze literówki pinger*pl - wiec bardzo proszę, z wisienką na wierzchu - jakie słowa kluczowe i kategorie dla tych literówek byłyby najlepsze (parking ND). Jaki CTR uznajecie za satysfakcjonujacy dla kategorii związanych z rozrywką?? Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze zmienic parking?

Na Sedo w ogóle było słabo. Teraz siedzą na Namedrive i jest lepiej.

Myślałem, że jak pokombinuje coś ze słowami kluczowymi to podskoczy chociaż do 25%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×