Jump to content
p0zer

Czego słuchacie?

Recommended Posts

Młoda i jedna z najbardziej obiecujących rosyjskich kapel. Anubis poleca!

 

 

Link nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Link nie działa.

 

ja zdązylem zobaczyc ale teraz jest 502

 

edit:

juz chodzi

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numer z Poznania, historia jakich wiele, uwaga Papa Musta nie przebiera w słowach ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Momentami takie mocniejsze CoB Jak na pierwsze promo to naprawdę świetne.

wyrobia się, klawisz mnie drażni, jest kiczowaty

 

Turmion Kätilöt - Pirun Nyrkki

http://www.youtube.com/watch?v=2p2kQ2VJK8M

ciekawe, nie znałem

 

Numer z Poznania, historia jakich wiele, uwaga Papa Musta nie przebiera w słowach

Papa Musta - Adrian

fajne wideo, jak widac nie wiele trzeba zeby opowiedzieć historie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Na zakończenie dnia jeszcze "Anubis poleca!": Zespół Kontrust z Austrii wraz ze śliczną i świetną Polką na wokalu, Agatą Jarosz oraz niemniej świetnym kawałkiem Bomba do którego nakręcono wyśmienity teledysk. Za parę dni będę mógł ich w końcu usłyszeć na żywo ;)

 

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na zakończenie dnia jeszcze "Anubis poleca!": Zespół Kontrust z Austrii wraz ze śliczną i świetną Polką na wokalu, Agatą Jarosz oraz niemniej świetnym kawałkiem Bomba do którego nakręcono wyśmienity teledysk. Za parę dni będę mógł ich w końcu usłyszeć na żywo ;)

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=8690&...st&p=369893 ;)

warto przypomnieć z okazji koncertu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
http://www.di.pl/index.php?showtopic=8690&...st&p=369893 ;)

warto przypomnieć z okazji koncertu

 

O popatrz! ;) Wpisywałem w wyszukiwarce DI "Kontrust" ale nie pokazało żadnego wyniku :P

 

A na koncert przewidzianych jest kilka numerów ze specjalnego wydania płyty "Time to tango" z nowymi, polskojęzycznymi partiami Agaty ;)

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na zakończenie dnia jeszcze "Anubis poleca!": Zespół Kontrust z Austrii wraz ze śliczną i świetną Polką na wokalu, Agatą Jarosz oraz niemniej świetnym kawałkiem Bomba do którego nakręcono wyśmienity teledysk. Za parę dni będę mógł ich w końcu usłyszeć na żywo ;)

 

 

Woodstock?? ;)

 

Co się tyczy samego zespołu to jakiś czas temu znajomy podesłał mi linka do ich kawałków. Ciekawie grają trzeba przyznać, a Agatka daje radę :P

 

PS. Jak sobie przypomnę to napiszę kogo mi przypomina ich styl, teraz mi gdzieś uciekło ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Woodstock?? ;)

 

Dokładnie. Wspaniale można się na parę dni oderwać od domen i całego tego zgiełku.

 

PS. Jak sobie przypomnę to napiszę kogo mi przypomina ich styl, teraz mi gdzieś uciekło ;)

 

Guano Apes ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
żaluje że nie będe bo robi się coraz ciekawiej

 

No jest czego żałować ;)

 

-The Prodigy

-Helloween

-Heaven Shall Burn

-Skindred

-Kontrust

-Airbourne

-Riverside

-Carrantuohill

-Łydka Grubasa

-H-Blockx

-Buldog

 

Na Akademii Sztuk Przepięknych w tym roku:

-Andrzej Grabowski

-Titus z Acid Drinkers

-Marek Belka

-Marek Koterski

-Wojciech Mann

-Jan Nowicki

 

Oczywiście wszystko za darmo dla 40 hektarów ludzi ;) Podobnie jak jedzenie u wyznawców Kryszny i zimna Coca-Cola z rana ;)

 

W tym roku, dzięki The Prodigy, szykuje się kolejny rekord - możliwe jest że przez festiwal przewinie się nawet 700 000 ludzi.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym roku, dzięki The Prodigy, szykuje się kolejny rekord - możliwe jest że przez festiwal przewinie się nawet 700 000 ludzi.

widziałem ich jakies 3 lata temu we Wrocku, ale chetnie zobaczylbym jeszcze raz, no i wiadomo Helloween, Heaven Shall Burn, Kontrust, H-Blockx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
widziałem ich jakies 3 lata temu we Wrocku, ale chetnie zobaczylbym jeszcze raz, no i wiadomo Helloween, Heaven Shall Burn, Kontrust, H-Blockx

 

4 lata temu - Na CreamFields. Wiem bo też byłem ;)

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście wszystko za darmo dla 40 hektarów ludzi ;) Podobnie jak jedzenie u wyznawców Kryszny i zimna Coca-Cola z rana ;)

 

Naprawdę widziałeś darmowe jedzenie w Krysznie? Ja od 9 lat nie. Ostatnio chyba 5,5 kosztowało :P Dobra, koniec Off topu, tym, którzy się wybierają życzę udanej imprezy, ja dziś pakuje się w pociąg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Ostatnio było free - sam jadłem u nich za darmo (może są jakieś "happy hours" ;)) Jednak problemy gastryczne po tym nieuniknione - Nie polecam przed koncertami ;)

 

Ja również się pakuję powoli i również życzę tym, którzy się wybierają, udanej imprezy ;)

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×