Jump to content
poulj

3-literowe domeny .biz

Recommended Posts

Witam,

 

Czy jest na forum ktoś, kto sprzedał takie 3-literówki? Przechwyciłem właśnie trzy takie sztuki z wyszukiwaniami (w trybie ścisłym) na poziomie niskie xxxxx - wysokie xxxxx miesięcznie. Oraz z wynikami w google liczonymi w od kilkunastu do kilkudziesięciu milionów. Wiem, że wiedzy tego typu szuka się na zagranicznych forach domenowych. Jednakże pytam rodaków czy mieli osobiście z tym styczność ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjb.biz 55,00 USD 23.09.2011 Dropped.pl

urd.biz 20,00 USD 23.01.2012 Dropped.p

(inf. cenydomen.pl)

 

jak widać bez rewelacji. Może na zagranicznym rynku będzie trochę lepiej ale to raczej wątpliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiepsko sie sprzedaja, spokojnie da sie kupic za 10 do 20 dolarow. A czesto te co wygasaja da sie kupic za ponizej 10 dolarow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, vjb i urd mają wyszukania na poziomie kilkuset - kilka tysięcy co czyni z nich 3literówki o wiele mniej wartościowe. Mam nadzieję, że się nie mylę, że ten czynnik (tj. wyszukania miesięczne) ma spore znaczenie w sensie wartości 3 literówek. Wg. http://3character.com/ najgorsze 3 literówki .biz chodzą po 20 dolców, mam nadzieję, że moje są warte więcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juz lepiej inwestowac w .info :) Da sie kupic okazyjnie w podobnych cenach a o wiele wieksza szansa na dobra oferte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juz lepiej inwestowac w .info :) Da sie kupic okazyjnie w podobnych cenach a o wiele wieksza szansa na dobra oferte.

Mówisz o trzyliterówkach, czy ogólnie i z polskimi frazami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mówisz o trzyliterówkach, czy ogólnie i z polskimi frazami?

 

Tutaj akurat jest temat o trzyliterowkach wiec o 3 literowkach mowie, jednak jesli by isc dalej to wystarczy zobaczyc na namebio.com lub cenydomen.pl ze jednak .info z .biz wygrywa jesli chodzi o sprzedaze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj akurat jest temat o trzyliterowkach wiec o 3 literowkach mowie, jednak jesli by isc dalej to wystarczy zobaczyc na namebio.com lub cenydomen.pl ze jednak .info z .biz wygrywa jesli chodzi o sprzedaze :)

No niby wygrywa, ale wydaje mi się, że większość transakcji nie jest rejestrowana na cenydomen.pl, dlatego chętnie coś usłyszę wykraczającego poza ww. serwis ;)

Osobiście wydaje mi się, że .biz jest bardziej komercyjne od .info - jak czasem coś mi wpadło w oko i te dwie końcówki były wolne, to wybierałem .biz, ale może to błąd...

 

Sorry poulj za OT ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam dwuliterówkę z myślnikiem w .biz, ale przyznam szczerze, że nie wierzę w jej sprzedaż, chociaż wszystkie kombinacje pozajmowane. :)

To jest domena trzyznakowa, a nie "dwuliterówka z myślnikiem"! Nie sprzedawaj takiego fałszywego marketingu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry poulj za OT ;)

No prob, zawsze się czegoś z takich dyskusji uczę ;) Domeny wystawie na sedo i w razie co pochwalę się sprzedażą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest domena trzyznakowa, a nie "dwuliterówka z myślnikiem"! Nie sprzedawaj takiego fałszywego marketingu!

 

Każda dwuliterówka z myślnikiem jest trzyznakowa, ale nie każda domena trzyznakowa jest dwuliterówką z myślnikiem. Gdybym powiedział, że mam domenę trzyznakową nikt nie wiedziałby o co dokładnie mi chodzi. Więc to nie żaden "fałszywy marketing", cokolwiek miałoby to określenie znaczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każda dwuliterówka z myślnikiem jest trzyznakowa, ale nie każda domena trzyznakowa jest dwuliterówką z myślnikiem. Gdybym powiedział, że mam domenę trzyznakową nikt nie wiedziałby o co dokładnie mi chodzi. Więc to nie żaden "fałszywy marketing", cokolwiek miałoby to określenie znaczyć.

 

Ale nie napisałeś: "mam trzyznakową, która jest dwuliterówką z myślnikiem", prawda? Teraz już rozumiesz? Po prostu trzymajmy się pewnych standardów opartych o precyzyjny opis zamiast iść na marketingowe skróty!

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale nie napisałeś: "mam trzyznakową, która jest dwuliterówką z myślnikiem", prawda? Teraz już rozumiesz? Po prostu trzymajmy się pewnych standardów opartych o precyzyjny opis zamiast iść na marketingowe skróty!

 

Wiesz, np. na AM takie domeny trafiają do kategorii "Dwuznakowe", co jest jeszcze inną nazwą niż nasze (chociaż z taką nazwą się nie zgadzam). Swojej własnej domeny nie podałem, więc to nie jest jej promocja. A i każdy użytkownik wie doskonale, że dwie litery + myślnik to trzy znaki. Więc obie nazwy - trzyznakowa czy dwuliterowa z myślnikiem są tu poprawne i nie wiem, o co się spierać. Ty masz rację i ja mam rację, bo to trochę tak, jakby spierać się o to, czy nazwać ziemniaka ziemniakiem, czy kartoflem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak jest z dwuliterowymi "bizonami"? Tak sobie klikałem sprawdzałem zajętość domen i znalazłem jedną wolną bez niepożądanych znaków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nk.biz - 281$
zi.biz - 497$
lo.biz - 1277$

 

Kilka sprzedanych w ostatnim roku dwuliterowych domen .biz

Share this post


Link to post
Share on other sites

nk.biz - 281$

zi.biz - 497$

lo.biz - 1277$

 

Kilka sprzedanych w ostatnim roku dwuliterowych domen .biz

Jestem w szoku. Nawet jeśli to d2d. Żadnych więcej bizonów.. Chce ktoś bagazniki.biz? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×