Jump to content
Sign in to follow this  
grzesiek_re

Co sądzicie o tej literówce?

Recommended Posts

Witam

Jestem początkujący i zabrazo niemam nieiwem ile może być warta ale pomyślałem ze jak bym stracił to nieiwele. Dlatego prosiłbym o wycene. Domena ta wpadła mi do gławy jak wchodziłem na nazwe, machnołem sie przy wpisywaniu i tak jakoś potem mnie tchneło czy wolna i okazało sie że tak. jak myślicie ile moge mieć wejść i ile może być warta? a żeby niebyło to już jest opłacona i jest moja.

tak więc jak uważacie ta domene: bazwa.pl

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

Jestem początkujący i zabrazo niemam nieiwem ile może być warta ale pomyślałem ze jak bym stracił to nieiwele. Dlatego prosiłbym o wycene. Domena ta wpadła mi do gławy jak wchodziłem na nazwe, machnołem sie przy wpisywaniu i tak jakoś potem mnie tchneło czy wolna i okazało sie że tak. jak myślicie ile moge mieć wejść i ile może być warta? a żeby niebyło to już jest opłacona i jest moja.

tak więc jak uważacie ta domene: bazwa.pl

pozdrawiam

moze warto bylo ja najpierw wrzucic na tasting?.. obstawiam ze bedzie miala 2-5 wejsc dziennie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jak tam moge wrzucić domene? ile to kosztuje.

pozdr

 

poszukaj o tastingu na forum.

Koszt 14 dniowych prob 1-2zl

ale teraz juz nie wrzucisz bo zarejestrowales...

Share this post


Link to post
Share on other sites

teraz to wiem że niewrzuce, ale będe przynajmieł na przyszłośc wiedział. thx za podpowiedz.

a wracając do wyceny ile ta domena może być warta jak bym chciał ją sprzedać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to za ile ją sprzedać to jest uzależnione tylko od ruchu na niej, a to sprawdzisz np. wrzucając na parking. Poczytaj na forum.

Obstawiam, że klikalność będzie baaardzo słaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×