Jump to content
Sign in to follow this  
Billy331

dx2.pl

Recommended Posts

Nie było możliwości, bardzo ciężko sprzedać dużemu przedisiębiorstwu domenę. Na reklamach mieli adres dx2.com.pl, w tym wypadku dx2.pl była dodatkiem. Cena ustalona po negocjacjach. Odczekałem pewien czas zanim się zdecydowałem, domena nie miała innego KK, także wolałem sprzedać niż czekać dłużej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytając temat spodziewałem się kwoty rzędu co najmniej średniego - wysokiego x.xxx. ( parę dni temu akurat widziałem ich reklamę w jakimś kolorowym czasopiśmie - faktycznie reklamują się na com.pl )

 

Najważniejsze że sprzedający zadowolony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niska cena :) licząc ile wydali na reklamy :)

średnie xxxx to było absolutne minimum :) ze świadomością możliwości osiągnięcia niskiego xx xxx :)

 

jednak jeśli jesteś zadowolony - gratulacje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

4-5k PLN byłoby chyba rozsądną kwotą, ale jak się okazuje nie każdej firmie potrzebna jest *pl-ka do szczęścia za takie pieniądze (nie mówiąc już o kwocie rzędu kilkanaście tysięcy PLN), tak więc ja gratuluję sprzedaży, bo pewnie też bym sprzedał za te 1845 PLN.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratulacje.

 

uważam ze kwota może nie rewelacyjna ale ok..

tak naprawdę to był jedyny klient na tą domenę..

a że zbudował markę na com.pl pewnie mu bardzo nie zależało..

jesli kolega by przesadził w życiu by jej nie sprzedał..( a niewiemy od jakiej kwoty zaczęły się negocjacje:))

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy dowiedziałem się, że preparat dx2 należy do http://www.aflofarm.com.pl/ ( mase kampanii telewizyjnych) przykładowe produkty: Rutinacea, Opokan, Belissa, rzuciłem kwotę 98 000 złotych. Specjalistka od marketingu odpisała, że więcej niż 1 500 netto nie da. Kilka dni mailów i sprzedana. Tydzień wcześniej kupiłem ją na Aftermarket za 4 60 złotych. Gdybym napisał 5 000 złotych, być może sprzedała by się za 3 000 itd, już się tego nie dowiemy. Cena była przesadzona ale tylko dlatego, że posiadali serwis pod dx2.com.pl, choć i tak Dx2.pl odnotowywała 250 odsłon miesięcznie ( 100 % bezpośrednich wejść).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy dowiedziałem się, że preparat dx2 należy do http://www.aflofarm.com.pl/ ( mase kampanii telewizyjnych) przykładowe produkty: Rutinacea, Opokan, Belissa, rzuciłem kwotę 98 000 złotych. Specjalistka od marketingu odpisała, że więcej niż 1 500 netto nie da.

 

Nigdy nie rozumiałem tego rzucania cen z kosmosu, żeby potem zaakceptować 1/100 ceny początkowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena faktycznie była przesadzona, jest taki powiedzenie: ten kto chce się wzbogacić w ciągu dnia, zostanie powieszony w ciągu roku . Z drugiej strony, może to cena 1 500 była zbyt przyziemna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×