Jump to content
Sign in to follow this  
maryuse

rogalik.pl

Recommended Posts

rogalik.pl

Na ile wyceniacie domenę rogalik.pl?

Domena prawdopodobnie spadnie rano (niedziela).

Nie jestem w stanie jej przedłużyć.

Ma założoną opcję.

Pochodzi z 2004 roku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcja jest założona przez AM

Mi się podoba. Ciężko o kk, ale mi by było szkoda się rozstać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre pytanie, na ile wyceniamy. Ja nie wiem, ale chciałem dać do przechwytywania, gdy zobaczyłem założoną opcję.

 

Zapytałem się moich kart TAROT-a - trzykrotnie wypowiedziały się w samych skowronkach o tej domenie - w tym "dobre wiadomości", nie wiem, co to ma znaczyć dla mnie. Na moich kartach Tarota można polegać, mówią zwykle zawsze samą prawdę.

 

No kurde blade, ja bym od Ciebie wziął. Wypłatę mam w poniedziałek po południu. Nic się nie da zrobić? Ja mam mały budżet, ale sto dałbym od ręki, otrzymałbyś/otrzymałabyś ode mnie tą stówę w poniedziałek wieczorem.

 

Daję sto, plus opłata za przedłużenie o rok. I co, za późno chyba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre pytanie, na ile wyceniamy. Ja nie wiem, ale chciałem dać do przechwytywania, gdy zobaczyłem założoną opcję.

 

Zapytałem się moich kart TAROT-a - trzykrotnie wypowiedziały się w samych skowronkach o tej domenie - w tym "dobre wiadomości", nie wiem, co to ma znaczyć dla mnie. Na moich kartach Tarota można polegać, mówią zwykle zawsze samą prawdę.

 

No kurde blade, ja bym od Ciebie wziął. Wypłatę mam w poniedziałek po południu. Nic się nie da zrobić? Ja mam mały budżet, ale sto dałbym od ręki, otrzymałbyś/otrzymałabyś ode mnie tą stówę w poniedziałek wieczorem.

 

Daję sto, plus opłata za przedłużenie o rok. I co, za późno chyba.

 

Powróż nam. :D

 

Domena mi się podoba. Z pewnością bym przedłużył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

szogun napisał:

 

Powróż nam. :D

 

 

Wróżenie na PW - pytanie, opis problemu, ja pytam się kart 2, max 3 razy i mówię, co karty na to.,

 

 

maryuse napisała:

 

Domena prawdopodobnie spadnie rano (niedziela).

 

 

Czytała Pani już mój list nadany w portalu Premium.pl? Będę czekał na Pani odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RELACJA:

 

Wstałem rano i czekałem na zakończenie aukcji na Premium.pl. Myślałem, daję sto, sprzedawca będzie negocjował. Nic z tego, nie opuścił z ceny 2.500 - i otrzymałem info - domena oczekuje na aukcję w AfterMarket (ilość licytujących nieznana.

 

Ile ta domena warta? Alternatywą jest dostępna z palca Bułeczka.pl - cena od zero do 12 złotych, ale mi zależało, bez polskich ogonków.

Sprzedawca rok czasu miał ROGALIK i przez rok nie udało się sprzedać, a potem w ogóle nie przedłużył, bo po co - i po co wziąć ode mnie kasę, olał mnie, że od ręki płacę.

 

A co na to karty Tarota? Karty mówią - weź, a zyskasz uznanie rodziny, w dalszej przyszłości, kiedyś sprzedasz. Ale karty mówią - to będzie bardzo trudno sprzedać i możesz długo Rogalika nie sprzedać.

 

Wypowiedzi kart Tarota nie są zachwycające - sprawdzałem kartami z 10 razy. Z jednej strony - weź, to się opłaci. A z drugiej strony karty Tarota mówią - wielkie trudności, aby sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

otrzymałem info - domena oczekuje na aukcję w AfterMarket (ilość licytujących nieznana).

 

Nie nieznana - domenę rogalik.pl w Aftermarket.pl dodało do przechwycenia aż 27 osób.

 

Pisałeś gdzieś, że jesteś dobry z matematyki:

- cena dołączenia do aukcji rogalik.pl = 300 PLN

- cena dołączenia do aukcji = 30 PLN + 10 PLN * liczba licytujących

 

ile wynosi liczba licytujących? ;)

 

A sama domena rogalik.pl - bardzo fajna i warta dla klienta końcowego kilka tysięcy zł. W Gdyni jest nawet taka cukiernia jak "Rogalik".

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

RELACJA:

 

Wstałem rano i czekałem na zakończenie aukcji na Premium.pl. Myślałem, daję sto, sprzedawca będzie negocjował. Nic z tego, nie opuścił z ceny 2.500 - i otrzymałem info - domena oczekuje na aukcję w AfterMarket (ilość licytujących nieznana.

Twoje dwa maile otrzymałem dopiero rano - Premium potraktował je jako spam a tego rodzaju wiadomości wysyła pod koniec dnia, czyli ok. 24:00.

Rano - cokolwiek i dla kogokolwiek to znaczy - było za późno.

Domena była na giełdzie ze statusem Oferta LM - w tej opcji nie ma możliwości negocjowania cen - mogło być tylko "Kup Teraz".

 

Pocieszające jest to, że domena nadal dostępna jest do nabycia. Życzę nabywcy aby zapłacił mniej niż owe 2490 zł, które na kilka godzin przed spadem zaproponowałem.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie nieznana - domenę rogalik.pl w Aftermarket.pl dodało do przechwycenia aż 27 osób.

 

 

Gdzie w AM można uzyskac takie informacje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tomon wystarczy przeliczyć tak jak to zrobił thomaso.

 

maryuse piękne marnotrawstwo pieniędzy, chyba, że ten temat to jakaś prowokacja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie w AM można uzyskac takie informacje ?

 

Przecież pisałem, wystarczy zajrzeć tu - http://www.aftermarket.pl/joincatch.php

rogalik.pl 2012-08-31 23:00:00 300 PLN

 

I odjąć 30 zł i podzielić przez 10 i wyjdzie 27, to samo zgodzi się przy każdej aukcji, do której można dołączyć.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×