Jump to content
ToMiKS

paperwhite.pl

Recommended Posts

Ja myślę, że nikt nie jest na tyle nierozsądny, aby otwierać oddzielny sklep z nasionami kwiatów pod domeną o takiej nazwie, ZWŁASZCZA, gdy wolne w chwili obecnej są takie domeny jak: nasionakwiatow.pl + nasionakwiatów.pl

Ta domena nikomu się z niczym nie kojarzy i jeszcze trzeba znać angielski, żeby na nią trafić, gdy ktoś o niej nam powie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

getsoft napisał:

 

Ja myślę, że nikt nie jest na tyle nierozsądny, aby otwierać oddzielny sklep z nasionami kwiatów pod domeną o takiej nazwie, ZWŁASZCZA, gdy wolne w chwili obecnej są takie domeny jak: nasionakwiatow.pl + nasionakwiatów.pl

 

 

NasionaKwiatów PL już zająłem.

 

A PaperWhite.pl - kto by prowadził sklep z nasionami tylko jednego, wybranego, gatunku narcyzów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chmmm... No tak można było się pogubić przez chwilę.

 

Ja jednak zalecałbym już postawić na niej informacje o tych nasionach kwiatów co piszesz za nim A noż Ci jakoś odejdzie ochota na nią, zresztą lepiej się wypozycjonuje;)

 

Tak myślę, że owe nasiona mogą być popularne choć nie powinienem dawać tej opini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano próbuj, może się zgłoszą ;) - choć szczerze wątpię. Na początku nie wiedziałem co się wyprawia z tą domeną, ale teraz widzę, że wyszedłem poniekąd na głupca w wyniku niedoinformowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×