Jump to content
kulas

Niechciane przekierowanie.

Recommended Posts

Mam bardzo hipotetyczne pytanie ;-)

 

Domenę xxxxx.pl przekierowuję z poziomu AM na domenę yyyyyy.pl, wiem, że nikt prócz mnie nie może ingerować w ustawienia w panelu AM, ale czy może domenę xxxxx.pl odbić z domeny yyyyyy.pl na dowolną zzzzz.pl, tak by xxxxx.pl od razu kierował na yyyyy.pl

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli na domenie xxxxx.pl ustawisz przekierowanie na yyyyy.pl, a z domeny yyyyy.pl przekierowanie na zzzzz.pl to po wejściu na xxxxx.pl przekieruje od razu na zzzzz.pl

Do tego musisz mieć pełny dostęp do domeny yyyyy.pl (nie może to być więc "dowolna domena" - musi być Twoja).

 

Tyle, że z punktu widzenia SEO takie podwójne przekierowanie może być bardzo źle potraktowane przez Google.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli na domenie xxxxx.pl ustawisz przekierowanie na yyyyy.pl, a z domeny yyyyy.pl przekierowanie na zzzzz.pl to po wejściu na xxxxx.pl przekieruje od razu na zzzzz.pl

Tyle, że do tego musisz mieć pełny dostęp do domeny yyyyy.pl (nie może to być więc "dowolna domena" - musi być Twoja).

 

Tyle, że z punktu widzenia SEO takie podwójne przekierowanie może być bardzo źle potraktowane przez Google.

 

Ale wtedy całkowicie nie widzę yyyyy.pl a strona powinna być widoczna ;-)

 

Znalazłem coś takiego:

 

<?php
$referer = $_SERVER['HTTP_REFERER'];
if (stristr($referer, "www.xxxxx.pl") === FALSE)
{
echo "Spoko";
}
else
@header ("Location:  www.zzzzz.pl");
?>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można to zrobić odpowiednim skryptem php. Tzn. domena yyy i tak się pojawi jako pośrednik, nawet jeśli na ułamek sekundy. W końcu na niej musi stać ten skrypt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można to zrobić odpowiednim skryptem php. Tzn. domena yyy i tak się pojawi jako pośrednik, nawet jeśli na ułamek sekundy. W końcu na niej musi stać ten skrypt.

można także przez .htaccess

 

O to mi właśnie chodzi. Dzięki Panowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×