Jump to content
Sign in to follow this  
przemek30

e-pizza.pl

Recommended Posts

e-pizza.pl

 

Proszę o wycenę, opinie i komentarze dla poniższej domeny:

 

 

e-pizza.pl

 

 

Adres nabyłem na aukcji przechwytywania domen. Poprzednio przez okres ponad 10 lat domena należała do sieci Pizza Hut, nie wiem czy zapomnieli przedłużyć, czy nie chcieli już posiadać tej domeny.

 

Jak myślicie jaką cenę może osiągnąć domena dla KK ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem brać udział w licytacji, patrząc za ile została kupiona, myślę że bardzo dobra inwestycja. Patrząc tylko po sprzedażach z tego roku z działu "chwalipięta" domen "e-", sprzedały się dwie według mnie dużo gorsze za 1900 i 1000 zł. Duży plus że potencjalnych KK sporo, minus taki że większość z tych potencjalnych KK nie będzie chciało za nią dużo zapłacić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście lubię domeny "e-" z mocnymi słowami kluczowymi... sprzedałem już kilka takich domen i każda za "odpowiednią cenę" jak np. ostatnio e-fitness.pl dla KK, więc myślę, że na zamówienia pizzy przez internet będą chętni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście lubię domeny "e-" z mocnymi słowami kluczowymi... sprzedałem już kilka takich domen i każda za "odpowiednią cenę" jak np. ostatnio e-fitness.pl dla KK, więc myślę, że na zamówienia pizzy przez internet będą chętni...

 

Doprecyzuje.To że napisałem, że większość tych KK nie będzie chciało za nią sporo zapłacić nie znaczy, że domena nie sprzeda się za "odpowiednią cenę", uważam że jak najbardziej powinna sprzedać się za dobre pieniądze, czego oczywiście Ci życzę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doprecyzuje.To że napisałem, że większość tych KK nie będzie chciało za nią sporo zapłacić nie znaczy, że domena nie sprzeda się za "odpowiednią cenę", uważam że jak najbardziej powinna sprzedać się za dobre pieniądze, czego oczywiście Ci życzę.

 

Dla mnie mocne słowa kluczowe z przedrostkami "e-" lub przyrostkami 24 to przyszła alternatywa dla "pełnych" domen już dawano zagospodarowanych przez KK... gdyby ktoś dzisiaj posiadał np. komplet domen meble/okna/opony/kredyt/prawnik...24 to spokojnie za każdą z tych domen mógłby uzyskać średnie kilka tys. PLN, według mnie domeny z takimi przyrostkami lub przedrostkami "e-" nigdy nie będą tak atrakcyjne jak pełne słowa kluczowe, ale w perspektywie czasu zyskają na wartości... to taka moja subiektywna ocena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powinieneś spokojnie poczekać na odpowiedniego ( czytaj . uświadomionego ) klienta , który doceni jej potencjał i będzie chciał zabezpieczyć się przed konkurencją :>

 

Wystaw na początek za wysokie xxxx i czekaj cierpliwie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłby to bardzo szybki zwrot z inwestycji bo po niespełna dwóch tygodniach. Kuszący jednak oczekiwałbym trochę więcej za domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłby to bardzo szybki zwrot z inwestycji bo po niespełna dwóch tygodniach. Kuszący jednak oczekiwałbym trochę więcej za domenę.

 

Też tak myślę... a może poprzedni właściciel/abonent domeny - Pizza Hut się zgłosi w przyszłości... wtedy cena może być wyższa... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie sprzedałbym.

 

jw.

 

Sporo ostatnio powstało serwisów pozwalających zamówienie i skonfigurowanie swojej pizzy on-line. Ta domena jak ulał pasuje na tego typu działalności. Średnie x.xxx nawet w zasięgu ręki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak pisałem wcześniej , wysokie xxxx , więc przy takiej ofercie bym nie sprzedał.

Możesz albo zaproponować swoją ceną lub po prostu tę odrzucić.

 

Kupujący zrozumie że strzela za nisko :>

 

PS> Chyba że chcesz szybko zarobić i zainwestować te pieniądze w inne domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×