Jump to content
Sign in to follow this  
pucek89

pytanie do miłych, o wielkim sercu :D

Recommended Posts

Otóż dostałem się na warsztaty filmowe do mistrzowskiej szkoły rezyserii filmowej andrzeja wajdy. Pierwsze zajęcia mam w ten weekend. Mieszkam w Chrzanowie (40kilka km od Krakowa, mniej wiecej posrodku miedzy krk a katowicami)

wiec zeby byc zarowno na zajeciach w sobote jak i w niedziele musze gdzies zlec. ;)

Pytanie moje brzmi, czy nie przygarnąłby ktoś przypadkiem mnie choćby na podłogę na jedną noc w Warszawie (16na17) ?

Ewentualnie o co również bardzo prosze, piszcie gdzie można bezpiecznie i niedrogo przenocować, najlepiej blisko ulicy Chełmskiej ? <_<

 

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie podpowiedzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj, zmylił mnie Twój post (w opisie tematu ...) . Myślałem, że chodzi Ci o Kraków ;).

Gratuluję jednak, że dostałeś sie do tej szkoły!

 

Ad rem: nie wiem, gdzie jest ulica Chełmska w Warszawie, ale wiem, ze przystępne schronisko (mlodzieżowe, czy "turystyczne" ...),

było przy ul. Międzyparkowej (tuż, przy stadionie "Polonii"). Cicho i spokojnie.

Nie wiem, czy przypadkiem na ul. Smolnej, nie było dobrego schroniska, ale nie wiem czy tanie (jeśli cena gra rolę).

Nie jestem Warszawianinem,więc wybacz ... Mówię tyle, ile sobie zdołałem przypomnieć ...

 

------

Edit: Teraz widzę, że ten mój post jest poniewczasie. Pewnie nie przydał się, bo chyba chodziło Ci odzień z 16/17 lutego (?). Niestety :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×