Jump to content
doggystyle4

AZ znów szaleje ;)

Recommended Posts

Konto założy się automatycznie na 1 rok, wszystkie ważne informacje zostaną wysłane do Ciebie drogą elektroniczną.

 

Hm, to trzeba nowe konto zakładać? Czy można sie zalogować swoim obecnym kontem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry,

 

promocja konta na gruper.pl dotyczy zakładania nowych kont. Nowe konto hostingowe może być założone w posiadanym ID Klienta lub nowym, w zależności od potrzeb.

 

AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZ sobie w kulki leci. Jak w ogóle można takie coś dać na gruperze jednocześnie tak kłamiąc?

 

Skąd się wam wzięła ta przekreślona cena 269 zł?

 

Przecież na waszej stornie widzę takie coś (mówimy o hostingu na 1 rok):

 

ofetaaz.jpg

 

 

 

Nie chodzi o to, że 25 zł to peanuts, chodzi o to, że walicie w kakao i to jawnie bez skrępowania. Ja widze 99 zł netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja widze 99 zł netto.

 

Ja kiedyś otrzymywałem serwer za 25, ale teraz widzę tylko:

= 99 netto minus kod na -25 %.

 

Mianowicie w Panelu klienta wpisali mi kod -25% na wszystkie nowe usługi.

A wykorzystałem już:

- kod minus 50 złotych,

- oraz 2 darmowe domeny.

I został mi tylko kod -25% na nowe usługi.

Edited by master17

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://gruper.pl/x.php/1,30493/Twoja-Firma-AZ.pl-pakiet-Personal-Hosting-konto-50-GB-domena-.eu-kupon-Google-AdWords-kreator-stron-dysk-online-panel-administracyjny-pakiet-skryptow-Softaculous-program-antywirusowy-antyspam-pomoc-techniczna-.html?utm_source=newsletter-twojafirma-2012-11-07&utm_medium=e-mail&utm_term=twojafirma&utm_campaign=0503433f4d0cf93a606a53acdfa2ae58&grid=8663998

 

- ale nie doczytałem, faktycznie na Grouperze sprzedają po 25 :)

 

Ważność kuponu: od 7 XI 2012 do 7 II 2013

 

Po zalogowaniu się do Panelu Klienta/Partnera otwórz konto z zakładki „Usługi hostingowe”.

Swój numer kuponu Grupera wpisz pod koszykiem w polu „Kod promocyjny” i aktualizuj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry,

 

promocja konta na gruper.pl dotyczy zakładania nowych kont. Nowe konto hostingowe może być założone w posiadanym ID Klienta lub nowym, w zależności od potrzeb.

 

AZ.pl

 

Ja mam pytania takie:

- w tej chwili otrzymałem za darmo hosting kuponem minus 50 złotych, ważny do 7 II 2013 - więc skorzystać mogę spokojnie styczeń luty 2013,

 

- ja za te 25 złotych otrzymam nie tylko rok serwer, ale antywirus G Data 2012 ważny rok czasu, tak?

 

- otrzymam także na rok webski kreator - ale czy ja nim mogę spokojnie wykonywać strony na kilku moich domenach? Ten webski kreator działa nie tylko na jednej domenie, ale na kilku także?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry,

 

standardowy koszt utrzymania konta Personal to 269,37 zł brutto. Na stronie: https://www.az.pl/hosting-porownanie-kont-hostingowych.html oferujemy konta po 55% rabacie (informacja u góry tabeli) od tej kwoty.

 

W promocji za pośrednictwem gruper.pl oferujemy te konta z rabatem 91% zamiast 55%.

 

Kupon kupiony teraz można wykorzystać w ciągu 3 miesięcy (od początku promocji tj. 7.11.2012), maksymalnie do dnia 7.02.2012.

 

AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, to ten hosting 25 złote za rok nie jest nadzwyczajny - taki, aby sobie stronki testować, w sam raz. Miałem już 2 razy i zawsze były jakieś ale - raz zaczął mulić, a drugi raz błędy w konfiguracji serwera i uciekłem, nie zgłaszająć na pomoc techniczną.

 

A do testowania Linuxpl.com ma rewelacyjny za 49/rok - idealny, niewiele drożej. Mi, moi koledzy z forum, spodobał się hosting na Home.pl - i planuję skorzystać - 2 lata za pół ceny = 300 złotych, to tylko 12,50 za m-c :)

 

Jeśli mam strony założyć, to się nie śmiejcie - ale ja kupię na home.pl .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry,

 

standardowy koszt utrzymania konta Personal to 269,37 zł brutto. Na stronie: https://www.az.pl/hosting-porownanie-kont-hostingowych.html oferujemy konta po 55% rabacie (informacja u góry tabeli) od tej kwoty.

 

W promocji za pośrednictwem gruper.pl oferujemy te konta z rabatem 91% zamiast 55%.

 

Kupon kupiony teraz można wykorzystać w ciągu 3 miesięcy (od początku promocji tj. 7.11.2012), maksymalnie do dnia 7.02.2012.

 

AZ.pl

 

Ee tam, ściema, dopisane 55% zniżki do nieistniejącej ceny.

Po prostu dajcie sobie luzu z nieistniejącą przekreśloną ceną, dajcie po prostu normalne ceny.

W proste.pl czy w hekko.pl kupiłem bez żadnych sztuczek, przekreśleń, rabatów, bzdetów i jest OK i jeszcze dołożyli z czasem GB.

 

W domenach dojrzeliście, a w hostingu nadal walicie w kakao. to ten sam marketingowiec wymyśla te akcje, czy inny niż w akcjach domenowych? Może powinien ciuchy w jakimś markecie w gazetce reklamować na posezonowych wyprzedażach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś może dostał już @ z nową ofertą promocyjną AZ ? Albo zna kod promocyjny ? ;]

Dołączam się do pytania.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

HOSTING90

 

hostingyj.png

 

ściema jak zawsze. Niedawo na Gruperze oferowali hosting za 25 zł, więc oni mają ciągłą, nieskończoną sesje "promocyjną", tylko że raz tu, raz tam, innym razem gdzieś indziej.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o tą promocję, która obowiązuje od dziś od 18-ej.

Kod to RABAT30, ale niestety mam problem, bo przy próbie zarejestrowania 3 domen ( 3 x 7,77 zł netto = 28,67 zł brutto), otrzymuję info, ze kod jest poprawny, jednak, żeby skorzystać z rabatu, należy mieć w koszyku zamówienie na minimum 100 zł brutto (a w regulaminie tej promocji nic takiego nie odnalazłem) :-(

 

Sebastian

alpine5

 

edit: jest niestety mowa w regulaminie o zamówieniu na minimum 100 zł brutto (albo nie doczytałem wcześniej, albo teraz został zmodyfikowany regulamin tej promocji). Ma ktoś z Was może kod na rabat minus 25% z którego nie będzie korzystał ? Jeśli tak, to bardzo prosze o przesłanie na PW. Potrzebuję zarejestrować kilka domen, bo ta obecna promocja (minus 30 zł) okazuje się dla mnie nie przydatna :-(

 

"Warunkiem otrzymania rabatu jest złożenie zamówienia na stronie www.az.pl, podając kod rabatowy bądź poprzez kliknięcie w link w otrzymanym e-mailu promocyjnym. 30zł brutto rabatu zostaje naliczone jeżeli suma zamówienia przekroczy kwotę 100zł brutto."

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: jest niestety mowa w regulaminie o zamówieniu na minimum 100 zł brutto (albo nie doczytałem wcześniej, albo teraz został zmodyfikowany regulamin tej promocji). Ma ktoś z Was może kod na rabat minus 25% z którego nie będzie korzystał ? Jeśli tak, to bardzo prosze o przesłanie na PW. Potrzebuję zarejestrować kilka domen, bo ta obecna promocja (minus 30 zł) okazuje się dla mnie nie przydatna :-(

 

"Warunkiem otrzymania rabatu jest złożenie zamówienia na stronie www.az.pl, podając kod rabatowy bądź poprzez kliknięcie w link w otrzymanym e-mailu promocyjnym. 30zł brutto rabatu zostaje naliczone jeżeli suma zamówienia przekroczy kwotę 100zł brutto."

 

Nie było tego zapisu wcześniej. Został dopisany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy taka reklama jest zgodna z prawem. "Do wszystkich nowych zamówień 30zł w prezencie", nie ma nigdzie zapisu odnośnie minimalnej wartości zamówienia ani odnośnika do regulaminu. Dopiero podczas próby skorzystania z oferty jest informacja o min. 100zł wartości zamówienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy taka reklama jest zgodna z prawem. "Do wszystkich nowych zamówień 30zł w prezencie", nie ma nigdzie zapisu odnośnie minimalnej wartości zamówienia ani odnośnika do regulaminu. Dopiero podczas próby skorzystania z oferty jest informacja o min. 100zł wartości zamówienia.

 

Tez się nad tymk zastanawiałem.

 

Jest to przykład reklamy wprowadzającej w błąd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

W mailingu informującym o promocji tuż pod zdjęciem znajduje się link do regulaminu promocji.

 

 

Pozdrawiam

 

Kamila Sitek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

W mailingu informującym o promocji tuż pod zdjęciem znajduje się link do regulaminu promocji.

Pozdrawiam

Kamila Sitek

 

Wczoraj o godzinie o 18 w tym samym regulaminie było napisane:

2. Warunkiem otrzymania rabatu jest złożenie zamówienia na stronie www.az.pl, podając kod rabatowy bądź poprzez kliknięcie w link w otrzymanym e-mailu promocyjnym. 30zł brutto rabatu zostaje naliczone jeżeli suma zamówienia przekroczy kwotę 100zł brutto 0zł.

Więc Pani Kamilo błąd był :]

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żądamy aby zostały zrealizowane wszystkie zamówienia, które próbowaliśmy uskutecznić w promocji w dniu wczorajszym od godz. 18-ej do momentu wprowadzenia poprawki w regulaminie ;) (no ja akurat te 3 domeny zarejestrowałem wczoraj wieczorem za ciężkie pieniądze, nie mogąc wykorzystać promocji <_< )

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

 

Chciałabym wyjaśnić, że należy czekać na mailing promocyjny:)

bowiem to mailing jest oficjalnym otwarciem promocji, a wpisy w regulaminach mogą być jak wiadomo modyfikowane.

W momencie wysyłki mailingu regulamin był już w wersji ostatecznej,właściwej.

 

Proszę o odrobinę cierpliwości, kody nie są limitowane:) wystarczy poczekać do otrzymania mailingu, przeczytać

warunki promocji i wówczas należy się zdecydować czy promocja jest atrakcyjna i chce się z niej skorzystać czy też nie:)

 

Oferujemy sporą ilość ciekawych, a przede wszystkim różnych promocji i mam nadzieję, że każdy znajdzie wsród nich coś dla siebie.

 

Zapraszam również do korzystania z promocji na FB( tam są jednak limitowane ilości kodów rabatowych).

 

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Edited by ksitek
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pani Kamilo mam pytanie z innej beczki ;)

Czy jest możliwość sprawdzenia ile przechwyceń zostało w promocji 50% ? Czy trzeba samemu liczyć ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×