Jump to content
Sign in to follow this  
nembutal

AdamekSzpilka.pl SzpilkaAdamek.pl Adamek-Szpilka.pl Szpilka-Adamek.pl

Recommended Posts

AdamekSzpilka.pl

SzpilkaAdamek.pl

Adamek-Szpilka.pl

Szpilka-Adamek.pl

 

Trochę mnie bawi to wyzywanie Adamka przez Szpilkę, ale psychoza jaka ogarnęła kibiców na temat tej walki oznacza jedno - ta walka się odbędzie i to najprawdopodobniej w PPV, bo promotorzy nie przejdą obojętnie wobec takiej kasy.

Już nawet komiksy się pojawiają :)

http://www.ringpolska.pl/boks-w-polsce/35-wydarzenia/22497-na-luzie-komiks-adamek-vs-szpilka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem domeny bez wartości z jednego podstawowego powodu a mianowicie do tej walki po prostu nigdy nie dojdzie ;)

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do walki i może dojdzie,ale nikomu te domeny do promocji tej walki nie będą potrzebne .Za rok domeny pewnie spadną .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

...., ale psychoza jaka ogarnęła kibiców na temat tej walki oznacza jedno - ta walka się odbędzie i to najprawdopodobniej w PPV, bo promotorzy nie przejdą obojętnie wobec takiej kasy.

 

nie wiem o jakiej psychozie mówisz, bo jestem kibicem i mam jakieś pojęcie o boksie i uważam, że ta walka nikomu nie jest potrzebna. Wymagania finansowe szpilki może nie są duże, ale Adamka już są i wątpie by ten ryzykował swoją reputacje bokserską dla walki o pietruszke bo o dużej kasie tu mówić nie można. Do walki może dojść w przypadku gdy szpilka stoczy kilka "wartościowych" pojedynków, ale póki co to się na to nie zapowiada. Obym się mylił.

A wracając do domeny to strata kilkudziesięciu pln.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem o jakiej psychozie mówisz, bo jestem kibicem i mam jakieś pojęcie o boksie i uważam, że ta walka nikomu nie jest potrzebna. Wymagania finansowe szpilki może nie są duże, ale Adamka już są i wątpie by ten ryzykował swoją reputacje bokserską dla walki o pietruszke bo o dużej kasie tu mówić nie można. Do walki może dojść w przypadku gdy szpilka stoczy kilka "wartościowych" pojedynków, ale póki co to się na to nie zapowiada. Obym się mylił.

Do walki dojdzie i można tu mówić o dużej kasie. Dużej dla Adamka bo możesz sobie sprawdzić ile osób przyszło na jego ostatnią walkę do Prudential. Adamek ryzykował już swoją reputację bokserską z takimi "gigantami" wagi ciężkiej jak Vinny Madalone czy Kevin McBride. Nie mów, że uniesie się honorem i zrezygnuje z walki ze Szpilką bo ten ma mniejsze umiejętności. Zresztą ile Adamek ma lat? Czy to nie czas na zbieranie kasy na emeryturę? W następnej walce pokona Cunninghama (który się praktycznie nie liczy w ciężkiej), potem dostanie eliminator i w zależności od przeciwnika - jeżeli będzie to młody, naturalny ciężki jak Seth Mitchell czy Tyson Fury to może już tą walkę przegrać - jeżeli przeciwnik będzie słabszy to wygra, ale Adamek i tak zostanie znokautowany w następnej walce z Władymirem. Tak czy siak, na jesieni 2013 akcje Adamka definitywnie spadną i zostaną mu już tylko walki dla pieniędzy, takie które będzie można medialnie sprzedać. A walkę ze Szpilką będzie można sprzedać. Szpilka w tym momencie będzie kolejną "nadzieją polskiej wagi ciężkiej" i ma taki charakter że nakręci atmosferę. Oczywiście jest też druga droga dla Adamka - może jeździć na gale do UK czy do Niemiec i być testerem dla młodych prospektów wagi ciężkiej. Tyle, że takich walk nie wygra na punkty, a i pieniądze będą mniejsze niż za "walkę stulecia" w Polsce.

 

P.S. Osobiście nie rozumiem tego zachwytu nad Szpilką i wolałbym żeby Adamek najpierw walczył z Sosnowskim a potem z Wachem, ale zauważam duże parcie właśnie na walkę Adamek - Szpilka, a nie na jakąś inną.

Edited by nembutal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam podobnie jak dla mnie te nazwy nie mają sensu. Bo Adamek to Adamek a Szpilka to Szpilka - nie wiedzę sensu łączenia dwóch nazwisk.

Jak byś miał samą Adamek.pl czy Szpilka.pl to co innego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do walki i może dojdzie,ale nikomu te domeny do promocji tej walki nie będą potrzebne .Za rok domeny pewnie spadną .

 

I to jest chyba najbardziej trafna opinia.

Też oglądam boks jako jedną z niewielu dyscyplin (może kogoś zdziwi, ale w ogóle nie oglądam piłki nożnej, nawet spotkań reprezentacji) i jestem przekonany, że te domeny nie mają żadnego potencjału marketingowego.

Uogólniając, myślę, że jednorazowe okolicznościowe domeny mają sens tylko w przypadku rozbudowanych imprez sportowych typu igrzyska, czy mistrzostwa świata lub Europy w kilku ważniejszych dyscyplinach. Budżet nawet najbardziej głośnej jednej walki bokserskiej nie jest tak duży, aby miało sens inwestowanie w zakup na rynku wtórnym domen pod te imprezy.

 

A tak trochę OT, to sądzę, że Adamek to już schodząca gwiazda, chociaż i tak zdziałał sporo w bokserskim świecie i mógł być nawet legendą wagi cruiser, a stał się średniakiem wagi ciężkiej. Z kolei Szpilka ma jeszcze spory dystans do elity wagi cięzkiej i prawdopodobnie jest raczej bez szans na mistrzostwo świata, z powodów jego braków w bokserskiej technice, ale i z powodów mentalnych. Kto przeczytał tekst o Szpilce w ostatnim "Newsweeku" ten wie o co chodzi.

To może być powtórzenie casusu Sosnowskiego, czyli szansa na walkę o tytuł (i spore pieniądze) bez wielkich nadziei na zwycięstwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×