Jump to content
Sign in to follow this  
stops

porfir.com

Recommended Posts

Musiałem spojrzeć w Google, bo powiem szczerze nie miałem pojęcia co to ten porfir.

 

Nie zarejestrowałbym tej domeny...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo, nazw skałek nigdy nie zapomnę, po tym, jak nas w liceum (a trochę lat od tego czasu upłynęło) geograficzka przez pół roku męczyła, żebyśmy nauczyli się rozpoznawać poszczególne skałki ;)

 

co do samego porfiru - w Krzeszowicach jest kopalnia porfiru i diabazu działająca pod nazwą kruszywa*com (czyli świadomość istnienia domen w branży jest ;))

 

ponadto pod porfir*pl i porfiry*pl funkcjonuje strona Zakładu Obróbki Kamienia Naturalnego (kolejny przykład na świadomość w branży), który poddaje przykład wykorzystania rzeczonej skałki:

"Szczególnie polecany przy renowacji zabytkowych uliczek, placów,miejskich starówek, pomników, budowli .... Jako trwały materiał o ciekawej strukturze, nada Twojej przestrzeni niepowtarzalny klasyczny wygląd."

 

więc imho potencjał w domenie jest, ale wyceny jednak się nie podejmę.

 

jak możesz poczytać w tym dziale, końcówka com.pl nie rzuca na kolana, ale fakt, że *pl w liczbie pojedynczej i mnogiej jest u KK, może budzić pewien optymizm :)

 

Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziękował za opinie.

 

Jako stary wyjadacz domenowy ze stażem pięcioletnim dopytam; brać 1.500 zł brutto czy wyrejestrować domenę jak sugeruje - od lat przestrzelony w swoich wycenach - @alpine5?

 

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziękował za opinie.

 

Jako stary wyjadacz domenowy ze stażem pięcioletnim dopytam; brać 1.500 zł brutto czy wyrejestrować domenę jak sugeruje - od lat przestrzelony w swoich wycenach - @alpine5?

 

;-)

Trochę wyhamuj stary...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę wyhamuj stary...

 

Jasne stary. ;-)

 

Tylko mam prawo do opinii na temat Twoich wycen i opinii w tym dziale.

 

Mam prawo powiedzieć/napisać, że Twoje dwa czy trzy lata uczestnicta w tym dzile są latami mijającymi się z prawdą. Mijacymi sie z podstawami czynnikami które mogą decydować o wycenie domeny. Oczywiście każdy to robi indywidualnie ale nie możesz zapominać o tak zaczących kwestiach ak inne zajęte końcówki w dyskutowanej domenie. :-)

 

To bardzo istoty elementarz przy "reganiu" domen i opinii na ten temat.

 

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne stary. ;-)

 

Tylko mam prawo do opinii na temat Twoich wycen i opinii w tym dziale.

 

Mam prawo powiedzieć/napisać, że Twoje dwa czy trzy lata uczestnicta w tym dzile są latami mijającymi się z prawdą. Mijacymi sie z podstawami czynnikami które mogą decydować o wycenie domeny. Oczywiście każdy to robi indywidualnie ale nie możesz zapominać o tak zaczących kwestiach ak inne zajęte końcówki w dyskutowanej domenie. :-)

 

To bardzo istoty elementarz przy "reganiu" domen i opinii na ten temat.

 

:-)

A jakaż to jest ta prawda ?

Podaj mi przykład (a najlepiej 2 lub 3, bo raz to każdy może się pomylić) domeny która została sprzedana za znacząco (choćby 30-40%) wyższą kwotę, niż została wyceniona wcześniej przeze mnie. Ja takiego przykładu nie znam ani jednego (ale mogłem coś przeoczyć).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jakaż to jest ta prawda ?

Podaj mi przykład (a najlepiej 2 lub 3, bo raz to każdy może się pomylić) domeny która została sprzedana za znacząco (choćby 30-40%) wyższą kwotę, niż została wyceniona wcześniej przeze mnie. Ja takiego przykładu nie znam ani jednego (ale mogłem coś przeoczyć).

 

Sebastian

alpine5

 

Widze, że musze Ci to powiedzieć wprost.

 

Nie masz pojęcia o jakiejkolwiek wycenie domen pomimo twgo, ze jesteś tu tyle lat.

 

Amen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widze, że musze Ci to powiedzieć wprost.

 

Nie masz pojęcia o jakiejkolwiek wycenie domen pomimo twgo, ze jesteś tu tyle lat.

 

Amen

Za to ty masz szansę wiele nadrobić po dłużej nieobecności na forum (nadrobić przynajmniej w takim teoretycznym pisaniu, bo przykładu podważającego moje wyceny nie za bardzo umiałeś podać).

Z mojej strony tyle, nie wdaję się w dalszą dyskusję, bo to bezcelowe. Mimo wszystko życzę udanego pobytu na forum (pewnie na wielu osobach zrobi wrażenie, że wróciłeś), no i udanych interesów (zupełnie szczerze i bez żadnej ironii)...

 

Sebastian

alpine5

 

edit: w żadnym z postów, nigdy nie kreowałem się na znawcę domen czy też guru wyceniania (co kilka osób lubi robić na tym forum), wyceniam subiektywnie (ale kurcze, przez te wszystkie lata myślałem, że to o to chodzi)

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×