Jump to content
mishel

pomocdrogowa.mobi pomocdrogowa365.pl pomocddrogowa247.pl

Wybór domeny  

6 members have voted

  1. 1. Którą domenę wybrać ?

    • pomocdrogowa.mobi
    • pomocdrogowa365.pl
    • pomocdrogowa247.pl


Recommended Posts

Postaw tę wyszukiwarkę na subdomenie pomoc.supermechanik.pl i nie kombinuj z tymi adresami, które tu podałeś.

 

...takie moje zdanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc okiem potencjalnego użytkownika takich domen... hmm... na starcie odpadają te z cyferkami.

 

Z pomocdrogowa.mobi można byłoby jeszcze coś pomyśleć (serwis mobilny), choć i tu na starcie przegrywa z *.pl

 

Jak dla mnie wartość tej domeny < 10 zł

 

Pozostałe - 0 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomocdrogowa.mobi

pomocdrogowa365.pl

pomocddrogowa247.pl

 

W ramach serwisu: SuperMechanik.pl planuję uruchomić wyszukiwarkę pomocy drogowych.

 

Którą domenę wybrać ?

 

Może się tak nie znam, ale po co tworzyć na nowej domenie wyszukiwarkę, którą ów wspomniałeś powyżej? Dla mnie w tym przypadku nie ma to uzasadnienia biznesowego. Nie lepiej dobrze wyeksponować jakąś zakładkę z dobrze uwidocznionym napisem: "Pomoc drogowa"? Bądź ładnie wkomponować taką wyszukiwarkę na uboczu zamiast jakiejś reklamy, którą można przesunąć. Jedynym nasuwającym się dla mnie pomysłem z posiadania takiej domeny z frazą "pomoc drogowa", może być strona zapleczowa pod budowanie lepszej pozycji na taką frazę. Dokładnie się nie znam, ale chyba tak to się nazywa.

 

Reasumując, żadna z powyższych.

 

Postaw tę wyszukiwarkę na subdomenie pomoc.supermechanik.pl i nie kombinuj z tymi adresami, które tu podałeś.

 

...takie moje zdanie :)

 

Od biedy można byłoby i tak, ale jakoś nie mógłbym się do tego przekonać.

 

dodaj opcję : "żadna" w ankiecie.

Patrząc okiem potencjalnego użytkownika takich domen... hmm... na starcie odpadają te z cyferkami.

 

Z pomocdrogowa.mobi można byłoby jeszcze coś pomyśleć (serwis mobilny), choć i tu na starcie przegrywa z *.pl

 

Jak dla mnie wartość tej domeny < 10 zł

 

Pozostałe - 0 zł

 

Jeżeli posiada domenę supermechanik.pl i tam zawrze wszystko to co powinno być, włącznie z wyszukiwarką pomocy drogowych to zbyteczne będzie stawianie czegoś na domenie pomocdrogowa.mobi . Jeśli chciałby posiadać apkę na mobile to polecałbym stawianie apki z podpisem jego strony czyli s...m.... .pl z podpisem: "pomoc drogowa". Zwiększenie utrwalenia w pamięci potencjalnego klienta jego strony. Dlatego, że jeśli zrobi to nie umiejętnie to potencjalny klient, nie powiąże odpowiednio tych dwóch projektów. Takie moje zdanie.

 

Wycena była zbyteczna, bo o to nie prosił kolega.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×