Jump to content
Sign in to follow this  
ATP75

Kupno domeny po testach - AM

Recommended Posts

Witajcie!

 

Problem się pojawił, który dość mocno mnie zirytował: wziąłem domenę na testy i po kilku dniach postanowiłem, że ją kupię. Kliknąłem w panelu zarejestruj domenę i otrzymałem komunikat, że zadanie zostało dodane do listy zadań w tle.. Postawiłem na niej serwis i wszystko było jak ta lala do czasu aż domena nie weszła w

xxxxxx.pl is to be released after being tasted

 

Serwis oczywiście przestał mi działać i wygląda na to, że za moment domena spadnie do puli wolnych i będzie loteria: albo ją ktoś capnie i mnie zdenerwuje, albo będę miał szczęście i ją złapię.

 

Czy to normalne, że domena wchodzi w swój obecny stan, a później AM mi ją zarejestruje? Trochę to denerwujące, bo stronka mi leży...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to normalne, że domena wchodzi w swój obecny stan, a później AM mi ją zarejestruje? Trochę to denerwujące, bo stronka mi leży...

Nienormalne jest to, że domena nie została zarejestrowana a powinna była być o ile dałeś taką dyspozycję.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dyspozycję dałem (kilka razy, bo nie podobało mi się to, że się od razu nie rejestrowała) - za każdym razem dostawałem info, że zadanie zostało dodane do listy zadań w tle i tyle. Kasa z konta AM nie zeszła (środki oczywiście mam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem i guzik z pętelką :angry: Z ostatnich zadań dla tej domeny mam tylko zmianę DNS. Po raz kolejny spróbowałem ją zarejestrować, system podał mi kwotę do opłacenia (spokojnie mieszczącą się w moich środkach), kazał potwierdzić chęć rejestracji tej domeny po czym wyświetlił ponownie taki komunikat:

 

Operacja została dodana do listy zadań, które są uruchamiane w tle. Jeśli zadanie zostanie zakończone otrzymasz potwierdzenie na email.

 

Zaraz wysmaruję wiadomość do supportu, bo mnie to już lekko "niepokoi"

 

EDIT:

 

Brawo dla AM :) Problem rozwiązany w mniej niż 5 minut :) W prawdzie nie wiem, co się stało ale szybkość i skuteczność reakcji na problem, z którym się spotkałem po wysłaniu ticketu zasługuje na pochwałę :)

Edited by ATP75

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×