Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

TwojeDrzwi.pl

Recommended Posts

TwojeDrzwi.pl

 

Cześć, szybkie pytanie, żeby nie spaprać...

 

Otrzymałem od konkretnego klienta z branży konkretną ofertę zakupu opiewającą na 1/3 ceny KT. Jak wyceniacie tą domenę, bo zaczynam mieć wątpliwości, czy aby za nisko jej nie wystawiłem... Jaką kontrofertę w takiej sytuacji byście zaproponowali?

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

TwojeDrzwi.pl

 

Cześć, szybkie pytanie, żeby nie spaprać...

 

Otrzymałem od konkretnego klienta z branży konkretną ofertę zakupu opiewającą na 1/3 ceny KT. Jak wyceniacie tą domenę, bo zaczynam mieć wątpliwości, czy aby za nisko jej nie wystawiłem... Jaką kontrofertę w takiej sytuacji byście zaproponowali?

 

Pozdrawiam!

Jeśli to konkretny klient z branży - nie akceptowałbym pierwszej oferty, jaką złożył. Spróbowałbym dać kontrofertę na poziomie 3k. Oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że klient po takiej kontrofercie już się nie odezwie, więc decyzja, jak postąpić, należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym się jeszcze potargował (bo z tego co zrozumiałem klient proponuje 1,5k zł) - pierwszych ofert dla dobrych domen się nie przyjmuje, bo nawet jeśli ten klient nie kupi to trafi się na pewno inny - domena jest bardzo dobra dla jakiegoś brandu. Myślę, że kontra na 4 tys. zł jest dobrym pomysłem na podbicie ceny (informacją, że cena jest realna i możesz z niej ewentualnie opuścić z 10-15% czyli 500 zł). Przy dobrym scenariuszu klient powinien zaproponować 3-3,5k zł i to jest cena, w której można już spokojnie zastanawiać się nad rozstaniem się z taką domeną.

 

Życzę powodzenia w negocjacjach. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×