Jump to content
Sign in to follow this  
saledomain

rejsywedkarskie.pl aptekaziolowa.pl obuwnictwo.pl akademiastylu.pl dworartusa.pl emanuela.pl projektlazienki.pl

Recommended Posts

rejsywedkarskie.pl

.com.pl, .com, .info zajęte .

aptekaziolowa.pl

.com.pl zajęta lecz nic tam nie ma, .com zajęta niby wiadomość o tym, że wkrótce powstanie tam apteka(z tego co sprawdzałem to już tam był sklep), .eu na sedo, wersja z "-" też na sedo

 

.pl w 2007 był sklep on-line

 

mam IDN-a

obuwnictwo.pl

Inne końcówki wolne. Mogłaby służyć pod portal o branży obuwniczym lub tak sobie pomyślałem, że dla firmy produkującej akcesoria dla branży obuwniczej.

akademiastylu.pl

.com, .eu zajęte, ale bieda tam:) , styluakademia.pl + akademia-stylu.com(agencja modelingu), akademiastylu.slask.pl(coaching)

dworartusa.pl

wersja "-" plus .com.pl należą do jednego klienta, nazwa historyczna pewnego obiektu, nawet nazwa wódki dość znanej rozlewni;)

 

mam IDN-a

emanuela.pl

Imię:), tak wszyscy wiedzą. Nie jest takie popularne u nas choć do końca nie sprawdzałem.

projektlazienki.pl

Spad po firmie. Coś na .eu, pod .com.pl nic, a jedynie .com należy do firmy i nawet coś tam jest:)

 

mam IDN-a

 

Hey,

 

Sam nic nie oceniam więc liczę się z tym, że i mnie nikt nie oceni, ale może jednak się ktoś skusi.

 

Tak jak w temacie. 7 domen, które znalazły się u mnie.

 

Macie ochotę to oceńcie. Może być w systemie, np. 1) 0zł, 2) 3000zł.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ twojeupominki.pl pod "-" sklep internetowy. Inne końcówki wolne.

 

To tak, żeby nie zakładać nowego tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijam:)

 

Aż tak źle czy tak dobrze, że nie jesteście sobie w stanie wyobrazić takiej kwoty za nie ;)

 

Oczywiście żart. Nie krępujcie się. Mam więcej pokory niż wieloletni znawcy domen medycznych.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wszystkie to rasowe ninje.

aptekaziolowa, akademiastylu i emanuela jak dla mnie najlepsze z tego towarzystwa. Nie pogniewalbym sie gdyby mial je w portfolio, aczkolwiek na sprzedaze wieksze niz nisko-srednie 4iksy bym nie liczyl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×