Jump to content

entersite

Użytkownik
 • Content Count

  947
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

entersite last won the day on August 6 2022

entersite had the most liked content!

Community Reputation

118 Excellent

About entersite

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  z lasu

Recent Profile Visitors

14,329 profile views
 1. Wiedziałem, napisali z inpostowego maila
 2. freedom.pl Sprzedam pakiet 77 domen w cenie 425 tys zł netto. Sprzedam tylko w całości freedom.pl coin.pl kursyonline.pl kursonline.pl neos.pl rugby.pl ochronadanych.pl weki.pl happyday.pl trenermentalny.pl fizjo.pl gadu.pl basket.pl ibet.pl koszykarz.pl oy.pl wypieki.pl ozpn.pl szkolny.pl pilkarski.pl + piłkarski.pl IDN holido.pl coinbe.pl estrogen.pl tworca.pl jungle.pl biomi.pl nartostrada.pl wzpn.pl sportmania.pl kibicomania.pl odmladzanie.pl + odmładzanie.pl IDN swiateczny.pl studiografiki.pl blondynki.pl uhs.pl mockupy.pl 3ddruk.pl budo.pl ubraniamedyczne.pl sundom.pl zazo.pl taniecnarurze.pl grafika24.pl unikaty.pl logomania.pl worker.pl kryptograf.pl i9.pl greenlandia.pl wojo.pl koszulkimedyczne.pl roli.pl tola.pl pixe.pl bogdan.pl tenisowy.pl pilkarka.pl + piłkarka.pl IDN miesozerca.pl league.pl streetwork.pl berry.pl cotton.pl studioreklamy.pl siatkarski.pl xdom.pl stuart.pl cybernacja.pl whitemouse.pl szkolkalesna.pl + szkółkaleśna.pl IDN surgepolonia.pl ekogadżety.pl IDN pszczelarski.pl greenergia.pl
 3. wlasnosc.pl Domena wygasa za kilka dni. Sprzedam za 200 zł
 4. kursyonline.pl kursonline.pl Sprzedam dwie za 35k zł netto.
 5. entersite

  greencity.pl

  złapana na opcje w 2020 po półtora roku poszła za 30k zł netto
 6. To co się dzieje przechodzi wszelkie granice. W zeszłą niedzielę NASK zablokował stronę Fundacji "Wołyń Pamiętamy", mimo iż cenzura w Polsce jest niezgodna z konstytucję. Strona przypominała o ukraińskim ludobójstwie na Polakach. Fundacja poinformowała, że zablokowane zostały również środki zebrane na zrzutka.pl Fundacja otrzymała taką informację z NASK: "Informujemy, że utrzymywanie domeny fundacjawolynpamietamy.pl zostało wstrzymane (status serverHold na domenie) zgodnie z Regulaminem nazw domen .pl w związku z wyjaśnieniem wykorzystywania ww. domeny do celów zagrażających bezpieczeństwu sieci." Trwa wymazywanie Polskiej historii, destabilizacja kraju, cenzura wchodzi coraz głębiej. "Nie będziemy mieli niczego i będziemy szczęśliwi". Czy wkrótce zanim opublikujemy stronę będziemy potrzebowali pozwolenia, albo czy w ogóle będziemy mogli mieć strony lub domenę?
 7. entersite

  gracz.pl

  gracz.pl całkiem spoko e-mail.pl wydaje się super, ale jedynie ma sens z email.pl w parze Są to dobre domeny, ale z pewnością nie są topowe. Uważam, że realne ceny to 6-10k pln.
 8. Cześć @Harry` W 2000 roku powiadasz. Jesteś więc ineternetowym dinozaurem. Widzę forex, opcje, strony. Nie wspomniałeś nic o krypto. Robisz nas w balona, że rejestrujesz się z co najmniej 10-letnim poślizgiem na umierającym forum?
 9. Zarejestrowana w 2010. Wow. Niezłą imprezę musieliście mieć że trzymasz ją od tylu lat. Domena taka trochę z dupy. Gówniana wręcz. Różne cuda domenowe się zdarzają, ale jednak wyceniłbym ją na 0 zł
 10. Chciałem wysłać wiadomość prywatną do pb, ale pojawia się komunikat: "Nie można wysłać wiadomości do użytkownika pb", przy awatarze jest "konto nieaktywne". Ma ktoś może bezpośredni kontakt, mail, etc?
 11. Obstawiam, że poszła za 1/4 uncji napiszesz cenę?
 12. rekawice.pl 25k zł netto https://premium.pl/rekawice.pl
×